Dzisiaj jest 24 wrz 2024, 0:26



Strefa czasowa UTC+1godz.





Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 24 sie 2010, 19:12 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 mar 2010, 21:26
Posty: 389
Lokalizacja: Ząbkowice Ślaskie
Pojazd:
ja mam też 170 wzrostu i na luzie w tzrce dotykam ziemi i detecce to samo


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 27 sie 2010, 11:39 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 sie 2010, 19:57
Posty: 116
Lokalizacja: Podlaskie
Pojazd:
kup piaggio nrg power polecam sprzęt pewny




_________________

Tylko piaggiooooo...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 sie 2010, 11:49 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 paź 2009, 15:18
Posty: 796
Lokalizacja: Chełm
Pojazd:
prezes561, a czytać Cie nauczyli ? On nie chce kibli ... Mogę Ci polecić nowe Derbi GPR, według mnie to jest lepsza od TZR, Yamaha nie kwapi się do wypuszczenia nowego modelu, a szkoda, bo mógł bym zrobić znowu furorę. Miałem okazję śmigać tym i tym, lepiej czułem się na GPR-ce.




_________________

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Romet/717/94345




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 sie 2010, 12:08 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 sie 2010, 19:57
Posty: 116
Lokalizacja: Podlaskie
Pojazd:
dużo piszesz a sam masz chinola rometa padło... :D




_________________

Tylko piaggiooooo...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 sie 2010, 22:29 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 paź 2009, 15:18
Posty: 796
Lokalizacja: Chełm
Pojazd:
prezes561, no pisze, ale pisze coś z sensem, a nie tak jak Ty, żeby zasiać spam. Mam chinola, mam się tego wstydzić ? Śmiga ? Śmiga, więc o co chodzi, mam 5 tyś km. przebiegu i jakoś nic się nie zepsuło. Masz tego Piaggio to bądz dumny z niego i nie wytykaj ludziom czym jeżdżą, bo nie pojazd nie świadczy o ludziach, tylko ich kultura osobista, a Ty widocznie nią nie grzeszysz, bo ja widać szukasz taniej zaczepki. Mam coś do mnie to pisz na pw, nie róbmy zamętu ...




_________________

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Romet/717/94345




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 paź 2010, 15:16 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 wrz 2010, 21:17
Posty: 2
Pojazd:
Co powiecie o Gilerze RCR oprocz tego ze ma tan sam silnik co Derbi Senda :) ;] ? link do motorka do ktorego sie przymierzam : http://allegro.pl/gilera-rcr-50-kask-naxa-derbi-aprilia-senda-i1248965273.html. I co z tymi czesciami od sendy ? Będą w nią wchodzic ? bo nie dostalem za duzo pewnych odp. Lub może taka ? http://allegro.pl/gilera-smt-50-supermoto-2007r-okazja-nowka-i1247037511.html




_________________

Zkiw


Ostatnio zmieniony 01 paź 2010, 15:31 przez Birekzkiw, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 paź 2010, 21:27 
Zbanowany

Rejestracja: 11 cze 2010, 13:32
Posty: 279
Lokalizacja: wielkopolska
Pojazd:
ta druga fajniejsza a moto to te same senda i gilera aby plastiki sa inne rama nawet chyba jest ta sama




_________________

Kamill1910 pisze:
chcę już ruszać dodaję gazu a tu nie pobiera mocy tylko gaśnie




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 paź 2010, 20:10 
*

Rejestracja: 25 kwie 2010, 22:47
Posty: 12
Pojazd:
Jaki mi motorower typu sportowego lub enduro polecacie do 3000 i rocznik powyżej 2000.

Z góry dzięki za odpowiedzi.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 paź 2010, 20:23 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 paź 2009, 15:18
Posty: 796
Lokalizacja: Chełm
Pojazd:
Mały fundusz, duże wymagania. Za 3 tyś powyżej 2000 roku raczej nic oszałamiającego nie wyrwiesz, ale jak do tej kwoty, to nawet nie spoglądaj na Yamahy, szukaj Derbi, Rieju no i może Bete.




_________________

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Romet/717/94345


Ostatnio zmieniony 26 paź 2010, 20:24 przez pumba10022, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 gru 2010, 23:25 
*

Rejestracja: 08 paź 2010, 19:05
Posty: 129
Pojazd:
hmmm a co zrobić w moim przypadku? mam 16lat i jeżdżę Aprilią SR, chciałbym kupić coś biegowego, dodam że moją jedyną biegówką był Ogar 200 i zastanawiam się co na początek:
1.Kupić coś o pojemności 50ccm i ew. włożyć cylek 70ccm
2.Poczekać 2lata zrobić prawko i kupić coś 125ccm
Strasznie napaliłem się na Derbi Sendę ale czy taka pojemność i mała moc nie znudzi się po roku? dodam że nie chcę iść na A1 bo według mnie to strata kasy
gdzie ew. szukać używanych moto 125ccm? na alledrogo jest tylko jedna Aprilia MX 125 która również mi się podoba, koniecznie chcę 2T i musi to być SuperMoto




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 gru 2010, 23:30 
Zbanowany

Rejestracja: 26 mar 2010, 17:50
Posty: 645
Lokalizacja: DB
Pojazd:
motorhispania furia czyli xps a czemu nie a1 przecież później masz mniej godzin do wyjeżdżenia i nie masz egzaminu i płacisz niby 50% także możesz robić




_________________

Kamek46 napisał : pasażer przy dohamowaniach "leci na mnie :twisted: ", jeśli jest to pasażerka to można uznać to jako plus, gorzej gdy jest to kolega :ups:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 gru 2010, 23:33 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2010, 18:40
Posty: 477
Lokalizacja: Biała Podlaska
Pojazd:
Mi RS-ka znudziła się po tygodniu jeżeli chodzi o osiągi, większy cylinder też raczej nie pomorze bo jak dla mnie na chwile obecną rs 125 i nsr też byle jak idą. Musisz patrzeć na przyjemność z jazdy, a nie na moc.




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 gru 2010, 23:56 
*

Rejestracja: 08 paź 2010, 19:05
Posty: 129
Pojazd:
jeśli masz A1 i chcesz robić A to musisz wyjeździć 10h i zdać egzamin praktyczny (bez teori) więc wyjdzie to trochę drogo, dlatego wolę zdać za 2lata na A, chyba jednak te 2 lata przeboleje na SRce i potem zrobie prawko i 125ccm na początek,
Asaroth tylko że nie wiem jaką przyjemność z jazdy bedę miał przy biegowej 50ccm bo poprostu nie jeździłem żadnym nowszym sprzętem




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 sty 2011, 15:47 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2011, 17:08
Posty: 167
Lokalizacja: Lubin
Pojazd:
Witam od długiego czasu przymierzam się do zakupu supermoto... szykowałem się na zakup Derbi Sendy jednak finanse mi na to nie pozwalają. Ostatnio na allegro znalazłem Rieju spike



Jest w nim trochę do zrobienia,ale silnik,rama OK.Nie wiem co o tym myśleć bo jest to mało znana marka w Polscę jednak na zachodzie bardzo znana i chwalona.

Z tego co wyczytałem i się dowiedziałem posiada to silnik Minarelli AM6 taki sam jak w Yamaha Dt... czy to prawda? jak z częściami do w.w modelu?

Proszę o wypowiedz ludzi które się choć trochę na tym znają,nie tych którzy od razu skreślają tą markę ponieważ jest mało znana.

Z góry dziękuje,Dawid :)


Ostatnio zmieniony 04 sty 2011, 15:48 przez Bartczak, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sty 2011, 17:55 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 paź 2010, 17:23
Posty: 243
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
Bartczak pisze:
Witam od długiego czasu przymierzam się do zakupu supermoto... szykowałem się na zakup Derbi Sendy jednak finanse mi na to nie pozwalają. Ostatnio na allegro znalazłem Rieju spike



Jest w nim trochę do zrobienia,ale silnik,rama OK.Nie wiem co o tym myśleć bo jest to mało znana marka w Polscę jednak na zachodzie bardzo znana i chwalona.

Z tego co wyczytałem i się dowiedziałem posiada to silnik Minarelli AM6 taki sam jak w Yamaha Dt... czy to prawda? jak z częściami do w.w modelu?

Proszę o wypowiedz ludzi które się choć trochę na tym znają,nie tych którzy od razu skreślają tą markę ponieważ jest mało znana.

Z góry dziękuje,Dawid :)


Co prawda mam RR, ale wszystkie Rieju to to samo tyle że inne plastiki + ew. inna trochę instalacja. Cóż, mam za krótko by powiedzieć czy się psuje etc. - zresztą można to stwierdzić tylko przy nowym modelu ;) Ale za to wszyscy użytkownicy narzekają na linki, mnie też to dopadło - pękła od sprzęgła , od gazu też :d I to chwile po sobie, ale jak się trochę ogarnia biegi to można dojechać bez sprzęgła do domu. Ym - tak silnikt taki sam jak w DT, z tym, że Rieju jest lżejsze, i dzięki czemu lepiej się zbiera :) ( mi w sumie na drogach jak jeździłem przez te 1,5 miesiąca zagroził tylko Aerox na racingu - reszta nie miała podejścia , z tym, że RR jest tam niby mocniejsze od wszystkich AM6 prócz HM CRE i pochodnych - mój jeździ trochę lepiej od Sendy). Części dużo, jeżeli chodzi o mechaniczne , plastiki - tu już trudniej. Części nowe bajońsko drogie , nawet przy ściąganiu zza granicy ;)




_________________

Cytuj:
.a siedze w branży juz pare ładnych latek .


Cytuj:
Cytat:
Wiek: 16

:cool: :cool:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 sty 2011, 15:16 
*

Rejestracja: 14 gru 2010, 17:28
Posty: 7
Pojazd:
Witam przymierzam sie do kupna ścigacza 50cmm. Z lublina za dużo ich nie ma a transport mam jakoś do 100km ;/ Znalazłem takie dergi gpr: http://allegro.pl/derbi-gpr-50-nie-apri ... 48599.html jak myślicie opłaca się?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 sty 2011, 15:37 
*

Rejestracja: 26 lis 2010, 5:15
Posty: 1
Pojazd:
witam!
po krotkim posiadaniu suzuki ts 50 szukam nastepcy.
wymagania mam niewielkie:
motorower ale z blokada realizowana nie poprzez obciecie zakresu obrotow.w suzuki polegalo to niestety na tym ze silnik zaczynal pracowac od 4 tys.obrotow a juz powyzej 6tys. zaczynala dzialac blokada.w rezultacie przyspieszenie bylo na poziomie ogara :ups:
tak wiec szukam motoroweru typu enduro lub klasycznego ew.cos w stylu kymco activ-najlepiej 4/5 biegow bo 6 to za duzo.


Pisz staranniej!/Sadi


Ostatnio zmieniony 09 sty 2011, 12:53 przez ktm69, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 sty 2011, 16:21 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 paź 2010, 17:23
Posty: 243
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
Sliwa12 pisze:
Mam do wybóru dwa sprzęty w takiej samej kasie tylko mam dylemat co wybrać. Aprilia RS 50 2006r.czy Derbi senda 2004r ?


Jak już musisz akurat Sendę (bo płacisz za markę, masz tyle takich samych motorków taniej do kupienia) to bierz, RS'ka to jak dla mnie pomyłka , chyba, że ta w nowej budzie - wtedy można się zastanawiać, ale i tak - do SM czy Enduro ten dźwięk pasuje, ale do ala ścigacza - chyba nie




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 sty 2011, 19:34 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2011, 17:08
Posty: 167
Lokalizacja: Lubin
Pojazd:
Witam znalazlem ostatnio w komisie w moim mieście sende za 2600 z 2001r. Właściciel napisał,że używana była na dojazdy do szkoły i do jazdy w lekkim terenie..według właściciela przebieg to 10tyś km.

Jak myslicie? czy senda po lekkiej jezdzie w terenie z tego roku jest jest w takim stanie żeby była warta tej ceny? (2600) na co zwrócić szczególną uwagę przy dokładniejszych oględzinach Sendy? z góry dziękuje i proszę o wypowiadanie się osób które maja na ten temat pojęcie.

Yo


Ostatnio zmieniony 18 sty 2011, 19:38 przez Bartczak, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 sty 2011, 21:22 
*

Rejestracja: 01 lut 2010, 19:20
Posty: 60
Lokalizacja: Łódź
Pojazd:
Panowie (być może i panie :) ). Chciałbym kupić motorower. Rocznik praktycznie nie ma znaczenia. Jestem zainteresowany dosłownie wszystkim :)
Cena max. to 3k. Żadnej RS-ki, TZR-ki itd. nie kupię w tej cenie. Zastanawiałem się nad Simsonem SR50. Możecie mi coś jeszcze doradzić? Chcę, żeby był mało awaryjny (będzie dużo wycieczek, po 300-400km w jedną stronę).




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy