Dzisiaj jest 15 maja 2024, 19:50



Strefa czasowa UTC+1godz.





Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 17 mar 2011, 18:27 
*

Rejestracja: 08 lip 2009, 14:00
Posty: 7
Lokalizacja: Płońsk
Pojazd:
Witam mam problem. Otóż gdy po zimie chciałem przejechać się moją sendą x-tream 50r. Bylem zdziwiony gdy po rozpędzeniu się okazało się że nie mam tylnego hamulca :shock: naszczeście przedni działał :mrgreen: wstawiłem go do garażu i zacząłem sprawdzac o co chodzi. Pierwsze co zrobiłem to było odpowietrzenie układu ale to nic nie dało (na dodatek dodam że pedał hamulca chodził luźno bez żadnych oporów jak by w ogóle nie robiło się cićnienie w przewodach) Następną rzeczą było sprawdzenie klocków hamulcowych ponieważ istniała możliwiść że są zużyte i tłoczek wypychany dochodzi do końca a klocek nie trze o tarczę. Po wyjęciu okazało się że ubyło może z 1 mm klocka. Więc odpadło i to. Pozostało mi rozebrać pompkę hamulcową. Przeczyściłem ją zalałem płyn i odpowietrzyłem i co? Nadal pedał hamulca lużno sie naciska... Czy jest to wina pompki? Tzn tłoka który się w niej znajduje? Czy cos innego może byc? Z góry dziękuję :wink:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 17 mar 2011, 20:41 
**

Rejestracja: 13 wrz 2010, 19:58
Posty: 394
Lokalizacja: Zawieprzyce
Pojazd:
tak . Pompka siadła.




_________________

Obrazek


WWW.SENDA.PL




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 mar 2011, 21:49 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 wrz 2009, 21:47
Posty: 317
Lokalizacja: Rawicz
Pojazd:
w środku jest uszczelniacz i on po prostu przepuszcza




_________________

looknij jedynego takiego gas gas-a---> http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=89043

Sprzedam skuter pilne!!!

http://otomoto.pl/piaggio-typhoon-okazj ... 88687.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 mar 2011, 22:38 
*

Rejestracja: 14 gru 2010, 19:04
Posty: 43
Lokalizacja: wawa
Pojazd:
Kolega w swojej gpr też ma układ hamulcowy AJP czyli pewnie taki sam jak ty. I pewnego dnia hamulec przestał prawidłowo chodzić tzn, jak sie na maxa wcisnęło hamulec to nez problemu można go było przesunąć :D czyli PRAWIE nie hamował. Po zrobieniu tych czynności co ty udał sie do mechanika i okazało się, że w pompce padła jakaś uszczelka i trzeba było dać nową, (u mechanika za uszczelko 7 albo 8zł, a za robocizne 20/25 coś koło tego :))

Więc tutaj szukaj problemu :P




_________________

Bo grunt to podstawa.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy