Dzisiaj jest 07 maja 2024, 22:07



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 02 lip 2013, 10:42 
*

Rejestracja: 17 kwie 2013, 17:43
Posty: 8
Pojazd:
Witam 2 tygodnie temu w moim rieju mrx zaczęło coś stukać na początku myślałem że łańcuch uderza o wahacz. Po naciągnięciu łańcucha stwierdziłem że to stukanie dochodzi z silnika. Dodam że stukanie słychać tylko podczas jazdy. Na początku było to tylko stukanie (podczas jazdy w czasie wydobywania się tego odgłosu motor cały drgał) lecz dzisiaj stwierdziłem że się przejadę na 1 biegu nic nie było słychać na 2 tak samo lecz po włączeniu 3 usłyszałem jak metal trze o metal (taki piszczący dźwięk).
Teraz chciałbym się dowiedzieć co waszym zdaniem jest tego przyczyną. Pytam ponieważ gdyby było to sprzęgło to myślę że dałbym radę to sam zrobić. Lecz boje się sam rozpołowić silnik w przypadku skrzyni :/
Z góry dzięki za pomoc


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 02 lip 2013, 11:30 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2012, 10:32
Posty: 1409
Lokalizacja: Pruszków
Pojazd:
Moim zdaniem to sprzęgło tak stuka. Rozbierz dekiel i sprawdź




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 lip 2013, 15:05 
*

Rejestracja: 17 kwie 2013, 17:43
Posty: 8
Pojazd:
zciągnołem pokrywe sprzęgła i podczas odkręcania tych 4 śrubek ze sprężyną jedna się ukręciła dostanę gdzieś taką? na co zwrócić ?uwagę co może stukać ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 lip 2013, 15:19 
*

Rejestracja: 17 kwie 2013, 17:43
Posty: 8
Pojazd:
dodam że tej śrubki nie moge teraz odkręcić macie jakieś pomysły?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 lip 2013, 13:28 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 kwie 2013, 13:22
Posty: 907
Lokalizacja: rzechcino
Pojazd: piaggio nrg
rozwiercic nagwintowac i spokuj nieznam sie na tym silniku niewiem jaka grubosc ma karter w tym miejscu jak ktos odradza to prosze pisac




_________________

moja YAMAHA zapraszam do sb yamaha-booster-remacik-od-zera-powoli-do-celu-t397350.html


boster numer 2 mbk-booster-nowy-projekt-t408779.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 14 lip 2013, 22:33 
*

Rejestracja: 14 lip 2013, 19:15
Posty: 3
Pojazd:
Witam posiadam rieju rr kupiłem go rok temu z przebiegiem około 9tyś km stan licznika na dziś prawie 17tyś i mój problem stał się jakieś 300km temu gdyż moto stracił na mocy pierwsze co rozkręciłem gaźnik i wymyłem go w benzynie (jakiś brudzik tam był) przedmuchałem ale i to nie pomogło świece wymieniłem ale też nic nie dało poprzednia miała brązowawy kolor więc ok, dodam tylko trafił mu się dwa razy taki objaw że moc wróciła ale ale jak jechałem na tych wysokich obrotach to po chwili jak by nie dawało paliwa czyli tzw. ''buuuuu'' wcisnąłem sprzęgło i puściłem go na wolne obroty i zaraz mogłem się dalej rozpędzić a po rozpędzeniu sytuacja się powtarzała a jak wracałem po praktykach to z powrotem stracił swoją moc




moto jest mi potrzebne na co dzień więc prosił bym o szybką odpowiedź jutro postaram się zmierzyć ciśnienie w cylku bo może prosi się o remont




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy