Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:15



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 17 lip 2021, 21:55 
*

Rejestracja: 17 lip 2021, 21:33
Posty: 3
Pojazd: honda hm 70/50
Siema mam honde hm na powerforce 70cc
Myślę nad zmianą gaźnika na taki phbg 21mm bo mój ma już dość, coś o nim powiecie?
Oraz pasowałoby zmienić filtr powietrza tylko problem w tym że od wlotu powietrza w gaźniku do amora tylniego mam jakieś 55/60mm miejsca i taki malossi e5 czy revo s nie podejdzie.
I ostatnie pytanie
Honda na nie wyregulowanym gaźniku 17 dysza 95, z filtrem powietrza zrobionym na "odpierdol" jedzie jakieś 72kmh max
Czy po zmianie gaźnika na 21 i wyregulowaniu, zmianie filtra powietrza coś się polepszy? Dajcie jakieś porady
Motorek po wymianie wału, tłoka itd jakieś 300km temu
https://gmoto.pl/gaznik-ssanie-reczne-am6,80131.html


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 18 lip 2021, 19:09 
*

Rejestracja: 24 lip 2020, 15:38
Posty: 14
Pojazd: Yamaha Aerox 70
Odnośnie gaźnika, to kupowanie takiej Chiny nie ma sensu. Rozglądał bym się za ori Dellorto, jakimiś motoforce, lub tecach. Jeśli budżet jest ograniczony zawsze można kupić coś używanego w bdb stanie. Co do filtra proponuję Polini Air Box, wystarczy dobrać kąt zagięcia mocowania, a napewno się zmieścisz. Co do vmaxa, jeśli wyregulujesz gaźnik, lepiej niż przed oczywiście wynik może się poprawić. Sam filtr powietrza da lepsza reakcje na gaz, dodatkowo jak właśnie te powietrze było limitem osiągów, to zmiana je poprawi. Dodatkowo po zmianie filtra i wydechu poprawia się dźwięk na fajniejszy, basowy.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 22 lip 2021, 12:10 
*

Rejestracja: 17 lip 2021, 21:33
Posty: 3
Pojazd: honda hm 70/50
Jaworzniak pisze:
Odnośnie gaźnika, to kupowanie takiej Chiny nie ma sensu. Rozglądał bym się za ori Dellorto, jakimiś motoforce, lub tecach. Jeśli budżet jest ograniczony zawsze można kupić coś używanego w bdb stanie. Co do filtra proponuję Polini Air Box, wystarczy dobrać kąt zagięcia mocowania, a napewno się zmieścisz. Co do vmaxa, jeśli wyregulujesz gaźnik, lepiej niż przed oczywiście wynik może się poprawić. Sam filtr powietrza da lepsza reakcje na gaz, dodatkowo jak właśnie te powietrze było limitem osiągów, to zmiana je poprawi. Dodatkowo po zmianie filtra i wydechu poprawia się dźwięk na fajniejszy, basowy.

dobra, filtr powietrza siedzi jak powinien, vmax zwiekszyl sie do +-80kmh, teraz czekam na gaznik porzadnie wyreguluje i mam nadzieje ze bede zadowolony ;D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy