Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 12:34



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 11 sie 2023, 20:27 
*

Rejestracja: 11 sie 2023, 19:46
Posty: 1
Pojazd: mp3 500
Witam
Jestem świeżym posiadaczem mp3 500 lt z 2013 roku i mam kilka pytań z góry
dziękuje za odpowiedz nie mam porównania i tak jak wspomniałem jestem świeży wiec zacznę
mój mp3 był uderzony jedno koło cofnięte i kilka plastików wymienionych kupiłem cały przód odcięty z innego i wszystko wymieniłem poskładałem jazda testowa niby ok żadna kontrolka się nie pali ale

1. jeden kluczyk mam bez przycisku czarny otworzyłem go i jest tam miejsce w środku jakby czegoś nie było czy to normalne?
2. jakaś diodka miga po wyłączeniu zapłonu ale żadnego alarmu nie ma nie widzę i mimo wyjętego kluczyka mogę otwierać schowki normalne??
3. do czego są te 2 żaróweczki w kloszach przednich lamp u góry nie widzę przycisku, niby jest zmiana lewa, prawa żarówka dolna duża ale te górne nie palą się??
4. wymieniłem olej filtr i świece jutro ale przy niskich obrotach dodawanie gazu czuje wibracje które ustają na wyższych obrotach, czy to może być pasek i rolki???
5. Zna ktoś serwis bliżej Łodzi co by zbieżność ustawiał i ogólnie go przejrzał?
6. Czujnik w siedzeniu chyba nie działa bo czytałem, że jak nie ma obciążenia, to nie powinien się wkręcać na obroty a u mnie się wkręca????
7. Czy blokada zawieszenia po lekkim dodaniu gazu powinna się od razu zwalniać?
8. Czy to L5e muszą wbić w dowód niby na niemieckim jest, mama certyfikat na przeglądzie też wbili L5e
a babka z uroczego urzędu komunikacji w Łodzi powiedziała cytuje ----nie ma czegoś takiego jak skuter z 500cc to jest motor a L5e to ja się nie znam----

Jeszcze raz z góry dziękuje za podpowiedzi i pozdrawiam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy