Dzisiaj jest 26 cze 2024, 9:19



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 03 cze 2012, 12:14 
*******

Rejestracja: 08 mar 2011, 18:41
Posty: 5429
Lokalizacja: Katowice
Pojazd:
Owszem zgoda że oryginalny chińczyk przejeździ mniej kkm,ale gdy mu włożyc firmowe części[nowe] sprawuje się przyzwoicie :D a poztym jestem zdania że stare to dobre jest tylko wino i skrzypce :D


Ostatnio zmieniony 03 cze 2012, 12:20 przez n0ooRt, łącznie zmieniany 1 raz

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 03 cze 2012, 12:39 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lip 2011, 16:05
Posty: 361
Lokalizacja: Żory
Pojazd:

Ostrzeżenia: 1
Z doświadczenia wiem, że chińczyki (mówię teraz o 4T, z 2T nie miałem styczności) są dobre do mniej-więcej 5000km, później zaczynają się problemy. Wiem, wiem... zaraz powiecie "jak dbasz tak masz", że pewnie nie dbali i tak dalej... No ale jeżdżę z większą grupką na motorowerach, wszyscy China 4T (no ja jako jedyny na Simsonie) i każdy ma wciąż jakieś problemy - to gaźnik zaraz pada, to tłok puchnie, rama się łamie, przerywa, gaśnie i tak dalej. Póki co najlepiej sprawują się te "manuale" typu Barton Fighter i tym podobne - zero modyfikacji i jakoś jeżdżą bez awarii, jednak skuterki typu Vapor, Coliber to według mnie porażka. Na początek przygody z 2 kółkami są w sam raz (sam zaczynałem od Longji RS50 - Rama i silnik z Vapora w obudowie czegoś dziwnego) - części są tanie, dostępne prawie wszędzie, ale nie są trwałe i dość często trzeba je wymieniać. Kupiłem skuter za 1100zł z przebiegiem około 1500km, a wsadziłem w niego drugie tyle.




_________________

Romet Ogar 205 "Simromaha"




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy