Dzisiaj jest 17 wrz 2024, 4:58



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Suzuki Rg 80
Post: 18 lip 2013, 16:40 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2013, 16:26
Posty: 8
Pojazd: Suzuki Rg 80
Witam. Od nie dawna posiadam Suzuki Rg 80. Będę dodawał posty i zdjęcia nad pracą z moim moto. Chciałbym się was zapytać jaki silnik ma to Suzuki. Mam wahania czy w tych moto są silniki Suzuki czy inne. Jeśli ktoś mi może pomóc to proszę o odpowiedź. :) A oto zdjęcie mojej Suzi.
Obrazek




_________________

WPADNIJ-->ZOBACZ-->SKOMENTUJ-----> Suzuki Rg 80 :)
Odwdzięcze się tym samym :P
suzuki-rg-80-t360204.html


Ostatnio zmieniony 19 lip 2013, 14:12 przez SuzukiRg, łącznie zmieniany 1 raz

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 18 lip 2013, 23:27 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 cze 2011, 14:44
Posty: 547
Lokalizacja: Radomsko
Pojazd: Aerox ;)
jest to silnik 'suzukowski' :) nie żaden inny;)




_________________

Kingway corvette->Aprilia scarabeo->suzuki ts 80->Yamaha Aerox->Cagiva Mito 50

Wpadnij do Roxa :)
aerox-projek-2013-14r-jest-blackline-t366150-40.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 lis 2013, 20:16 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2013, 16:26
Posty: 8
Pojazd: Suzuki Rg 80
Witam wszystkich, długo nie dodawałem żadnych postów na forum więc trzeba to nadrobić :).Mamy połowę wakacji no i moto w rozsypce.Moto jest brudne i nie chodzi.Narazię wygląda tak :)

Obrazek




_________________

WPADNIJ-->ZOBACZ-->SKOMENTUJ-----> Suzuki Rg 80 :)
Odwdzięcze się tym samym :P
suzuki-rg-80-t360204.html


Ostatnio zmieniony 12 lis 2013, 13:08 przez SuzukiRg, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 lis 2013, 20:21 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lip 2013, 13:05
Posty: 251
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Pojazd: Generic Trigger SM
Dawaj resztę :D




_________________

Obrazek
Wpadnij i zobacz na forum :D generic-trigger-sm-t359412.html
Kliknij like na fanpage :) https://www.facebook.com/generictriggersm
Odwiedź kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/DamianYN




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 lis 2013, 20:01 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2013, 16:26
Posty: 8
Pojazd: Suzuki Rg 80
Na początku prac z suzuki rg 80 zdjąłem bak i "gruntownie" go przeczyściłem, następnie wyczyściłem jeszcze gaźnik no i cały silnik (bez rozbierania) gdyż moto stało 2 lata i było całe w kurzu :( . Następnego dnia pobawiłem się trochę z elektryką ponieważ jeden kabelek do stacyjki był zerwany i nie było prądu. Dorobiłem kabelek i na tym się skończyło :) . Już około 4 dnia roboty nad moto odbyły się pierwsze próby odpalenia :P nie skończyły się najlepiej :) gdyż moto nie chciało odpalić. Jeszcze raz przeczyściłem gaźnik i dalej to samo myślałem że dysza jest zatkana :) . Gdy kupiłem nową świece palił bez żadnych problemów. Po pierwszych przejażdżkach byłem pozytywnie zaskoczony przyspieszeniem Rg ma bardzo krótkie biegi ! :) .






tak już po umyciu :) :


Obrazek

-- 12 lis 2013, 14:47 --

Moja radość okazała się przedwczesna, moto paliło lecz gdy jechałem przerywało :( . Przeczyściłem jeszcze raz gaźnik myślałem, że po prostu go przytkało lecz dusze były czyste.pomyślałem że to może odrywające się kawałki brudu w baku przytykają przepływ paliwa przy kraniku. Lecz to wszystko się nie sprawdziło, a winowajcą była świeca nie przepalała dobrze i moto przerywało zmieniłem na inną mianowicie: NGK lecz po pewnym czasie to samo :( . Tak było z jeszcze trzema świecami. Na razie aktualna świeca działa dobrze :) .




Obrazek

-- 12 lis 2013, 14:52 --

Łapcie kilka zdjęć mojej Suzi :)



Obrazek



Obrazek



Obrazek

-- 12 lis 2013, 14:58 --

troszkę denerwuje mnie ten "stelaż" z przednią lampą ale nie martwcie się planuje kupić owiewkę ufo :)


tak wygląda ten "stelaż" :

Obrazek


a oto owiewka którą chcę zakupić :) :


Obrazek

-- 13 lis 2013, 16:11 --

Przykrym faktem jest też to, że z mojego gaźnika Mikuni zaczęło ciec na początku mało ale z czasem ciekło ciurkiem. Rozebrałem gaźnik pływak był ok raczej nie powinien się zacinać na ten moment podejrzenie padło na taki "bolec" którego podnoszące się pływaki przyciskały i zamykał on dopływ paliwa. Był przytarty i chyba trochę za krótki z czasem paliwo przestało ciec już nie mam tego problemu. Jestem ciekawy dlaczego samo przestało wyciekać :) . Jeśli ktoś się domyśla bardzo bym prosił żeby o tym napisał . :)



Obrazek

-- 13 lis 2013, 16:25 --

Kolejnym problemem w moim moto jest ślizgające się sprzęgło. Wymieniłem nie dawno olej na MOTUL TRANSOIL EXPERT . Nie mam także kilku śrub przy pokrywie a właściwie chyba mam tylko jedną i słyszałem, że to może być powodem ale słyszałem również, że jeżeli sprzęgło się ślizga to już nic nie pomoże trzeba po prostu wymienić tarcze i najlepiej z całym koszem sprzęgłowym. Co myślicie o tej wersji że, z braku śrubek może ślizgać się sprzęgło ? Pomocy! :P



dodam tylko że to nie ta pokrywa w której nie mam śrubek :)

Obrazek

-- 13 lis 2013, 20:34 --






Co do optyki to jak wam się podoba taki pług ? :) Ja bym go jeszcze dodatkowo obkleił stickerbombem



Obrazek



Obrazek

-- 13 lis 2013, 21:01 --

Chciałbym także tak przyciąć tył gdyż taki jest ładniejszy sporo :)



Obrazek




_________________

WPADNIJ-->ZOBACZ-->SKOMENTUJ-----> Suzuki Rg 80 :)
Odwdzięcze się tym samym :P
suzuki-rg-80-t360204.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy