Dzisiaj jest 03 maja 2024, 16:04



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 05 maja 2011, 15:26 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lip 2008, 5:48
Posty: 971
Lokalizacja: -=Kamionna/Bochnia=-
Pojazd:
Jak zobaczyłem ten temat to aż mnie pokusiło żeby coś napisać. Jak dla mnie głos ludu głosem boga jak mówi stare chińskie porzekadło :) . Temu forum przydałyby się wolne wybory na kadrę moderatorską. Z tego co zauważyłem, od około dwóch lat morale na forum mają raczej tendencję spadkową. Nie śmiem ukrywać że w tym wszystkim mają udział osoby, które zostały wybrane z powołania administratora, co do którego nie mam żadnych zastrzeżeń. Co jak co ale dziwie się jak długo można wytrzymać przy pilnowaniu tego burdelu :lol: . Już sobie wyobrażam kąkola, który w wolnym czasie przesiaduje przed kompem i próbuje forum ogarnąć z ręką w geście facepalmu (bez obrazy :< ). Na forum to straszna komuna panuje. Zdecydowanie regulamin jest za ostry. Lepiej byłoby gdyby użytkownicy mieli głos w wyborze kadry. Demokracji więcej :mrgreen:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 05 maja 2011, 17:08 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2009, 13:20
Posty: 2672
Lokalizacja: Kraków/Krosno
Pojazd: Suzuki Bandit 600
Przede wszystkim za mało jest tu moderatorów i wiele przewinień jest objęte amnezją, ponieważ nie sposób moderatorom pilnować tej bandy dzieciaków... na jeden dział 5 moderatorów to minimum... Regulamin jest w porządku, jest to forum publiczne, zarejestrowanej działalności gospodarczej więc pewien rygor musi zostać utrzymany...




_________________

Zapraszam na mój MotoBlog!
JUST RIDE
Romet
Custom-Klik
Witamina
Witamina B6

Nex pisze:
Michaś, nie każdy na forum operuje magią, zwłaszcza tajemniczym zaklęciem "Tatodaaaaaaaajpiniędze"




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 maja 2011, 21:37 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 paź 2009, 23:46
Posty: 4078
Lokalizacja: wlkp
Pojazd:
wojtq125 pisze:
Na forum to straszna komuna panuje. Zdecydowanie regulamin jest za ostry. Lepiej byłoby gdyby użytkownicy mieli głos w wyborze kadry.

Co do pierwszego zdania, to rozwiń jakoś tą wypowiedź. Widzisz, jak dla mnie nie ma opcji, aby "łagodzić" regulamin-niestety. Ja, jak i pewnie większość osób nie ma zamiaru czytać postów, w którym co drugie słowo to wulgaryzm.
Marcin194, znowu twierdz, że zbyt dużo przewinień uchodzi płazem; nie da się wszystkich zadowolić.
Na ten temat prosił bym pisać w "Uwagi, dyskusje na temat forum".


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez Booyaka, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 maja 2011, 23:50 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 maja 2009, 20:52
Posty: 4799
Lokalizacja: Nowy Targ
Pojazd:
90% użytkowników nawet nie wie gdzie znajduje się regulamin forum a najeżdżacie na innych.

Regulamin forum wyświetleń - 10689. 5 tyś ma przeciętny temat w dziale wasze maszyny już nie wspominając o tematach w OT które mają po 13 tyś albo lepiej.

Cytuj:
3. Myśl zanim cokolwiek napiszesz - treść każdego Twojego posta świadczy o Tobie.


Cytuj:
10. Na forum kategorycznie zabrania się przeklinania oraz używania słów i zwrotów uznanych za obraźliwe. Niekulturalne oraz niemoralne treści będą usuwane oraz karane ostrzeżeniami. Wstawienie innych znaków jako cenzura słowa nic nie daje - ponieważ kojarzy się z danym słowem, a tym samym odbierane jako przekleństwo co grozi WARNem!


Nie ważne jak kogoś nazwiesz czy będzie to słowo wulgarne czy nie ale jeżeli ktoś czuje się obrażony dostajesz warna za łamanie regulaminu.




_________________

Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez Konrad324, łącznie zmieniany 3 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2011, 0:43 
**

Rejestracja: 16 sty 2010, 13:58
Posty: 428
Pojazd:
A jak ktoś powie " ale ty jesteś nie mądry " a ja czuje się tym urażony to dostanie warna czy nie?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2011, 1:06 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 maja 2009, 20:52
Posty: 4799
Lokalizacja: Nowy Targ
Pojazd:
Napiszesz tak o kimś i co lepiej Ci będzie przez to ??

Za obrażanie innych użytkowników można dostać warna - proste ??
Nie ważne w jaki sposób.




_________________

Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony 06 maja 2011, 9:15 przez Konrad324, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2011, 23:05 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
A tu kolejny przykład gdzie pan Booyaka nie podszedł obiektywnie do regulaminu. Link do tematu:
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=147487
A tu przykładowe wypowiedzi które zasługują na WARN'a dla McR Dawcaaa :
Cytuj:
no to odrazu jeb

Cytuj:
zamknij dziure Cheldoro96

Cytuj:
Cheldoro96, zamknij juz dziure alfonie zasrany bo mnie smieszysz... forum jest od zadawania pytan... jak ci nie pasuje to hapaj dzide i wypier stad!!!

edytuj posty cherkulesie!!!! bo cie na tym forum niedlugo nie bedzie co mnie cieszyc bedzie:) ja ci nie cisne na rodzicow szmatO!!! masz cos do mnie czy do nich? pokazales jaki dziecinny jestes:D


I proszę nie usuwać mojego postu jak to miało miejsce za dnia. Nie robię offtopu i wnoszę wiele do tematu.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."


Ostatnio zmieniony 07 maja 2011, 0:00 przez czarekcw, łącznie zmieniany 4 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2011, 23:26 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 mar 2010, 23:04
Posty: 2080
Lokalizacja: Nowa Sól/Wrocław
Pojazd: Kymco Vitality LC
czarekcw, i co? Teraz będziesz się czaił i wytykał błędy? WYJDŹ.




_________________

Elektronika do skutera i nie tylko: http://ficu.eu/

NAPRAWIĘ/KUPIĘ uszkodzone liczniki/termometry typu KOSO/S6.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2011, 23:30 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 maja 2011, 17:32
Posty: 262
Lokalizacja: Pruszków
Pojazd:
Zamiast donosić na "swoich" lepiej zacząć krytykę od siebie dbajmy o siebie. A przy rejestracji przydałby się próg wiekowy, od 16.. Lub jakieś pytania dotyczące 2kółek.


Czasami pojawiają się trole, po co je karmicie(...) to gatunek bez przyszłości




_________________

pozdrawiam, szerokości


Ostatnio zmieniony 06 maja 2011, 23:30 przez manta980, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2011, 23:32 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Wyjdę kiedy zechcę- nie dyktuj mi tu warunków jakie mam spełniać przez Twoją osobę.

Moderator to można stwierdzić jest władzą a władzę należy oceniać i to robię. Tak jak opinia publiczna ocenia Rząd RP tak ja oceniam tą władzę- komunizmu nie mamy a wolność słowa.

A Ty to w ogóle jesteś jakimś adwokatem że tego typu posty kierujesz do mnie? Jeśli temat Cię nie ciekawi to na niego nie wchodź, ja przynajmniej tej reguły się trzymam. Tobie też to zalecam.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2011, 23:36 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2007, 20:36
Posty: 1746
Pojazd: AR 159
Ojej i znów się stawiasz...

Chciałeś rozwiązać (chyba) tĘ sprawĘ, ale wybrałeś jedną z gorszych dróg. Uwierz mi, że szło to rozwiązać całkiem inaczej.

W każdym bądź razie sprawę uważam za zamkniętą. Jeśli macie inne uwagi to śmiało walcie - tak jak mówiłem, każda sensowna krytyka jest dla nas ważna.




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2011, 23:39 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Kąkol, a nie widzisz tego że Booyaka najwięcej sprawia problemów tu na forum jako mod? Zamykaj temat, mi tam na niczym nie zależy ale większość userów wie jaki ten mod jest. Przydałaby się tu zmiana.


EDIT

Aha, i czemu edytujesz moje posty? Dla mnie to jest dziwne...




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."


Ostatnio zmieniony 06 maja 2011, 23:44 przez czarekcw, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2011, 23:59 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2007, 20:36
Posty: 1746
Pojazd: AR 159
czarekcw pisze:
EDIT

Aha, i czemu edytujesz moje posty? Dla mnie to jest dziwne...

Gniewałeś się, że usuwam Twoje posty, to je edytuję tak, by treści, które mi nie pasują zniknęły. Takie sprawy załatwia się na PW.




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 maja 2011, 0:07 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Kąkol tak zobrazuje moje odczucia: :shock: :/ .
Ja nie mam nic do ukrycia więc zbędne mi PW, skoro prawda nie ma ujrzeć światła dziennego to ok, coś w tym powiedzeniu jest "swój swojego broni" i ten temat zakończmy na tym jakże na miejscu słowom przytoczonym. Bo moja walka z niekompetencją moda jest jak walka z wiatrakami. Ewidentnie łamie regulamin Booyaka jak i Podi ale ja muszę zostać ukarany. I tu nie pisz że to moje zdanie- regulamin mówi jasno i klarownie. A że są równi i równiejsi to zobaczyłem przez ten i inny temat.

EDIT
W takim ukladzie prosze o ukaranie usera Podi za obrazanie mnie tymi slowami:cwaniak,kozak,zachowuje sie jak male dziecko. Czekam na reakcje.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."


Ostatnio zmieniony 07 maja 2011, 0:24 przez czarekcw, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 maja 2011, 8:34 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 mar 2010, 23:04
Posty: 2080
Lokalizacja: Nowa Sól/Wrocław
Pojazd: Kymco Vitality LC
czarekcw pisze:
Wyjdę kiedy zechcę- nie dyktuj mi tu warunków jakie mam spełniać przez Twoją osobę.

Jakby nie patrzeć to Ty masz problem z dostosowaniem się do atmosfery jaka panuje na forum i jednym słowem robisz burdel.
czarekcw pisze:
A Ty to w ogóle jesteś jakimś adwokatem że tego typu posty kierujesz do mnie? Jeśli temat Cię nie ciekawi to na niego nie wchodź, ja przynajmniej tej reguły się trzymam. Tobie też to zalecam.

"..nie dyktuj mi tu warunków jakie mam spełniać przez Twoją osobę". Forum jest dla wszystkich, mogę wchodzić na jakie chcę tematy i wyrażać swoje zdanie.




_________________

Elektronika do skutera i nie tylko: http://ficu.eu/

NAPRAWIĘ/KUPIĘ uszkodzone liczniki/termometry typu KOSO/S6.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 maja 2011, 10:36 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 maja 2009, 20:52
Posty: 4799
Lokalizacja: Nowy Targ
Pojazd:
ficu pisze:
Forum jest dla wszystkich,


I to by pasowało zmienić.




_________________

Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez Konrad324, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 maja 2011, 11:21 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2009, 18:52
Posty: 2610
Lokalizacja: Radomsko [ERA]
Pojazd: BMW E61
Piszecie, że donosicie, ale donoszeniem, można też nazwać, wciskanie przy poście jakiegoś użytkownika magicznego "!" ... A sami mówicie, żeby zgłaszać posty..

Ktoś napisał, żeby wpuszczać ludzi na forum, którzy odpowiedzą na jakieś pytanie odnośnie dwóch kółek..
Co to w ogóle za filozofia ?!
Forum jest po to, aby się czegoś dowiedzieć.
Jakby byli tu ludzie, którzy wszystko potrafią i umieją, to nie potrzebne byłoby forum..

Ograniczenie wieku, myśle że to też głupota.
Ktoś kto przychodzi na forum, nie ważne w jakim wieku, przychodzi tu między innymi po to, żeby się czegoś dowiedzieć ...




_________________

REGULAMIN FORUM ---> viewtopic.php?t=3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 maja 2011, 19:22 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2010, 22:22
Posty: 403
Lokalizacja: Rawicz
Pojazd:
Dobrze się wszysty czujecie? (sory za obrażanie niewinnych) ... Robicie smietnik na forum o jednego czy tam parę ostrzeżeń ? Z modami ,adminem nie wygracie tak samo jest wszędzie... Z policją i nauczycielami nie wygrasz... A na forum z modem i adminem... Masz w wiek wpisane 22 lata , a latasz jak byś miał 13 i nie miał własnego życia tylko cały czas na forum siedział ...




_________________

Sprzedam całą Aprilie SR na częsci
gg 1064217




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 maja 2011, 20:50 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Podi pisze:
A co w tym obraźliwego? :roll:
Prawda boli?

Prawdą jest to że jesteś fanatykiem Realu i cwaniakiem a to że mam na ciebie haki w postaci regulaminu to cóż, mogłeś inaczej się wypowiedzieć.

Podi pisze:
Ty człowieku nie powinieneś w ogóle z ludźmi rozmawiać, bo ciebie wszystko obraża!

Akurat pracuję gdzie codziennie spotykam się z ludźmi i się najzupełniej z nimi dogaduję.

Podi pisze:
Chyba powinieneś mnie w jakiś sposób poinformować, że składasz jakieś skargi i zażalenia również w stosunku co do mojej osoby w danym temacie, prawda?

A na jakiej podstawie mam ciebie informować? Podasz mi pkt regulaminu bądź netykiety to się wtedy zgodzę.

dawid303, z osobą która klnie i nie potrafi inaczej się wysłowić zazwyczaj nie dyskutuję ale odpowiem na ten post
dawid303 pisze:
Z policją i nauczycielami nie wygrasz

Masz 15 lat i naprawdę mało wiesz o życiu. Mam przykłady i jak będziesz zarabiał miliony to ciebie prawo się nie będzie tyczyć. Ale zrozumiesz to w późniejszym okresie twojego życia.

dawid303 pisze:
A na forum z modem i adminem

Trudno ale sprawa nagłośniona i każdy wie o co chodzi.

dawid303 pisze:
Masz w wiek wpisane 22 lata , a latasz jak byś miał 13 i nie miał własnego życia tylko cały czas na forum siedział

Własne życie mam- praca, dom, dziewczyna, studia. Do tego również mam 22 lata a siedzę tu rekreacyjnie jak widać.

dawid303 pisze:
Dobrze się wszysty czujecie? (sory za obrażanie niewinnych) ... Robicie smietnik na forum o jednego czy tam parę ostrzeżeń ?

Śmietnik robisz teraz ty bo nic konstruktywnego do tematu nie wnosisz.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 maja 2011, 21:12 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2010, 22:22
Posty: 403
Lokalizacja: Rawicz
Pojazd:
Jesteś tu dla rekreacji to dlaczego robisz syf dla rekreacji ? W twoim wieku dla rekreacji to się idzie na piwo,siłownie,imprezę a nie na forum siedzi... Ta ale że nie jesteś miliarderem cb taka zasada dotyczy...Co do życia nie wiesz ile przeżyłem co przeżyłem wiec nie możesz takich rzeczy gadać... Po mimo mojego młodszego od cb wieku mogłem wile więcej przeżyć niż Ty...
P.S
W tym roku mam 16 ale nie chodzi o to...




_________________

Sprzedam całą Aprilie SR na częsci
gg 1064217


Ostatnio zmieniony 08 maja 2011, 21:13 przez dawid303, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy