Dzisiaj jest 28 wrz 2024, 22:57



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 08 maja 2011, 21:17 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
dawid303 pisze:
W tym roku mam 16 ale nie chodzi o to...

Haha no nie, zachowujesz się jak dziecko pisząc ile będziesz miał lat, matko boska przecież ty nie powinieneś ze mną pisać. Ośmieszyłeś się chłopcze. To jak będziesz miał te swoje 16 lat to jesteś jakiś pro? :mrgreen:

dawid303 pisze:
Jesteś tu dla rekreacji to dlaczego robisz syf dla rekreacji ?

Syfu nie robię, każdy ma własne hobby, ja mam hobby póki co skuterowe choć już za niedługo będzie inne ale skoro mam te hobby to wchodzę na te forum.

dawid303 pisze:
W twoim wieku dla rekreacji to się idzie na piwo,siłownie,imprezę a nie na forum siedzi

Załamujesz mnie... Myślisz że tego nie robię? W ogóle co ja będę opowiadał o moim prywatnym życiu co z kim i gdzie, ciebie to nie powinno obchodzić ale wiedz że to robię co wymieniłeś.

dawid303 pisze:
Ta ale że nie jesteś miliarderem cb taka zasada dotyczy

Ja zacytowałem przykład policji i nauczycieli chodź kasa gra rolę podczas spraw w sądzie itp. W ogóle wiesz co piszesz? Bo nie wydaję mi się.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 08 maja 2011, 21:20 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2010, 22:22
Posty: 403
Lokalizacja: Rawicz
Pojazd:
Wiesz że możemy tak dyskutować do jutra? Dla mnie ten temat jest do zamknięcia... I dlatego się odezwałem...




_________________

Sprzedam całą Aprilie SR na częsci
gg 1064217




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 maja 2011, 21:38 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 paź 2009, 23:46
Posty: 4078
Lokalizacja: wlkp
Pojazd:
czarekcw pisze:
a siedzę tu rekreacyjnie jak widać.

Przy innych formach rekreacji także zachowujesz się jak służbista?

Jaki sens warnować osobę, która dopiero co do Nas dołączyła? Czy chciałbyś wywalić wszystkich nowych i zostawić to forum dla siebie?
Nie bardzo Tobie oceniać moją "pracę" na forum.




_________________

RoQs pisze:
jestem teraz na 1 roku zawodówki




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 maja 2011, 21:43 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 kwie 2011, 8:18
Posty: 33
Lokalizacja: Starogard Gdański
Pojazd:
Właśnie pokazałeś jaka z Ciebie " Ciota " , nie chcę Cię obrazić ale nie wiem jak ująć Twoją osobę w jednym słowie.. Mam nadzieję że zrozumiesz, to jest Moderator stron, On sam wie co ma robić ! Regulamin jest dla forumowiczów. Jeśli coś Ci się nie podoba to po prostu nic nie pisz, wyłącz komputer i idź spać. To jest tylko forum na stronie internetowej.. Temat moim zdaniem w ogóle bez sensu. Do kosza.

Sorry za błąd ortograficzny, nie mogę go zredukować, co poprawię to znów wyskakuje ?.
Dlatego też tyle razy poprawiany post.




_________________

metrakit pisze:
siema, ćwiczę 3 miesiące i czy nie zaszkodziła by mi tygodniowa przerwa?


O_o ?!


Ostatnio zmieniony 08 maja 2011, 22:09 przez Ducati, łącznie zmieniany 9 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 maja 2011, 21:57 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Booyaka pisze:
Przy innych formach rekreacji także zachowujesz się jak służbista?

Jeżeli np jest impreza, ktoś mnie namawia do picia a jestem samochodem to nie piję więc chyba tak to można nazwać. Np na siłowni też mamy regulamin i do niego się dostosowuję.

Booyaka pisze:
Jaki sens warnować osobę, która dopiero co do Nas dołączyła? Czy chciałbyś wywalić wszystkich nowych i zostawić to forum dla siebie?

Masz kogoś konkretnego na myśli czy ogólnie fakt stwierdzasz? Ale tak- skoro "świeżak" może więcej to lepiej starego usera karać który wielu osobom pomógł i jakiś wkład w te forum włożył. Ładna mi nagroda :mrgreen: .

Booyaka pisze:
Nie bardzo Tobie oceniać moją "pracę" na forum.

Kwestionujesz zdanie Kąkola?
Kąkol pisze:
Jeśli macie inne uwagi to śmiało walcie - tak jak mówiłem, każda sensowna krytyka jest dla nas ważna.


Ducati pisze:
Właśnie pokazałeś jaka z Ciebie " Ciota " , nie chcę Cię obrazić ale nie wiem jak ująć Twoją osobę w jednym słowie.. Mam nadzieję że zrozumiesz, to jest Moderator stron, On sam wie co ma robić ! Regulamin jest dla forumowiczów. Jeśli coś Ci się nie podoba to poprostu nic nie pisz, wyłącz komputer i idź spać. To jest tylko forum na stronie internetowej.. Temat moim zdaniem w ogóle bez sensu. Do kosza.

Człowiek inteligentny znalazłby inne słowo aniżeli takie określenie. Zresztą jakim prawem ty mnie śmiesz oceniać? Niecały miesiąc jesteś i nie powinieneś pisać jakiś żali wobec mojej osoby a jak już to na PW.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 maja 2011, 7:24 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 kwie 2011, 8:18
Posty: 33
Lokalizacja: Starogard Gdański
Pojazd:
Chce by wszyscy mogli to widzieć.. Miesiąc ? , jeśli ty oceniasz każdego użytkownika po długości jego stażu to powodzenia bo napewno większość z " nowych " jest bardziej inteligentna od Ciebie. Wcześniej sam zacytowałeś że na Pw udzielać się nie będziesz, chyba z Kąkolem o tym pisałeś.
czarekcw pisze:
aniżeli
jakich ty słów używasz ? nie lepiej użyć zwykłego spójnika ? Co ty chcesz teraz pokazać że co mądrzejszy przez coś takiego ? Nie mam sił na takich ludzi , do tego co wcześniej napisałem, i tak nie zrozumiałeś tego bo jeszcze sięnie zamknołeś.. szkoda mi Ciebie. Dobranoc




_________________

metrakit pisze:
siema, ćwiczę 3 miesiące i czy nie zaszkodziła by mi tygodniowa przerwa?


O_o ?!


Ostatnio zmieniony 09 maja 2011, 7:26 przez Ducati, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 maja 2011, 12:15 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 paź 2009, 23:46
Posty: 4078
Lokalizacja: wlkp
Pojazd:
czarekcw pisze:
Jeżeli np jest impreza, ktoś mnie namawia do picia a jestem samochodem to nie piję więc chyba tak to można nazwać.

Mówisz "nie piję", czy wychodzisz z megafonem na środek z tekstem "Słuchajcie wszyscy! Ogłaszam, że pan XY to idiota, gdyż w nachalny sposób próbuje namówić mnie do picia alhoholu, nie biorąc pod uwagę faktu, iż dzisiaj jestem kierowcą".
Może to pozwoli Ci coś zrozumieć.
czarekcw pisze:
Masz kogoś konkretnego na myśli czy ogólnie fakt stwierdzasz?

Stwierdzam fakt. Więcej korzyści z napisania notki czy PW do takiej osoby, niż sypania ostrzeżeniami. Szanuję użytkowników z większym stażem, jednak co nie co kultury można już chyba od nich wymagać.
czarekcw pisze:
Kwestionujesz zdanie Kąkola?

Ehh To stwierdzenie jest na trochę niskim poziomie, no cóż "Czytanie ze zrozumieniem się kłania".
Pomiędzy uwagami a ocenami jest spora różnica. Gdybyś napisał, jak człowiek, że nie zgadasz się z ostrzeżeniem, ponieważ bla bla bla.... stawiało by to sprawę w zupełnie innym świetle, a ja traktował bym to jak najbardziej poważnie (nie chodzi o to, że teraz inaczej podchodzę do sprawy, ale o to, że pewnie przyjął bym takie tłumaczenie i wywiązała by się z tego dyskusja na poziomie). A stawianie mi warunków... No cóż, daruj sobie.
Moderatorzy nie są tyle "władzą" na forum. Naszym zadaniem jest egzekwować regulamin. I w żadnym punkcie nie jest napisane, że jakakolwiek treść musi zostać ukarana ostrzeżeniem-to już do nas należy ocena sytuacji.
czarekcw pisze:
Zresztą jakim prawem ty mnie śmiesz oceniać?

O czymś podobnym chyba wspomniałem wyżej, nie?
Ten temat również uważam za zakończony.


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez Booyaka, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 maja 2011, 14:04 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Booyaka pisze:
Mówisz "nie piję", czy wychodzisz z megafonem na środek z tekstem "Słuchajcie wszyscy! Ogłaszam, że pan XY to idiota, gdyż w nachalny sposób próbuje namówić mnie do picia alhoholu, nie biorąc pod uwagę faktu, iż dzisiaj jestem kierowcą".
Może to pozwoli Ci coś zrozumieć.

Robię to pierwsze, zresztą niezły pomysł dałeś z tym drugim do pewnych sytuacji.

Booyaka pisze:
Stwierdzam fakt. Więcej korzyści z napisania notki czy PW do takiej osoby, niż sypania ostrzeżeniami. Szanuję użytkowników z większym stażem, jednak co nie co kultury można już chyba od nich wymagać.

Raczej powinno być inaczej- większą kulturą powinni się wykazywać nowi użytkownicy bo to oni sobie pracują na opinię a przymykanie oka na ich dokonania skłania tych userów do dalszego nieprzestrzegania regulaminu.

Booyaka pisze:
Pomiędzy uwagami a ocenami jest spora różnica. Gdybyś napisał, jak człowiek, że nie zgadasz się z ostrzeżeniem, ponieważ bla bla bla.... stawiało by to sprawę w zupełnie innym świetle, a ja traktował bym to jak najbardziej poważnie

No to chyba zapomniałeś co ja napisałem w innym temacie:
Cytuj:
Wnoszę oficjalnie do Kąkola o zajęcie stanowiska w następującej sprawie:

W moim poście używając sformułowania "plebs" w stosunku do jednego użytkownika otrzymałem warna, natomiast inny użytkownik który przeklinał w tym temacie tzn (chyba, nie wiem dokładnie bo mod którego nick ujawnie później wie doskonale) miał 1 literę przekleństwa i dalej * nie dostał warna. Co mówi na to regulamin:

Cytuj:
10. Na forum kategorycznie zabrania się przeklinania oraz używania słów i zwrotów uznanych za obraźliwe. Niekulturalne oraz niemoralne treści będą usuwane oraz karane ostrzeżeniami. Wstawienie innych znaków jako cenzura słowa nic nie daje - ponieważ kojarzy się z danym słowem, a tym samym odbierane jako przekleństwo co grozi WARNem!



Jednakże mamy pewne odstępstwo od tego punktu:

Cytuj:
18. Dział Off Topic jest po to aby pisać w nim wszelkie „głupoty”. Moderatorzy i Administratorzy forum nie ingerują w treść pisanych tam tematów i postów, chyba, że wyraźnie łamią któryś z punktów regulaminu.


Natomiast chcę podkreślić co słowo plebs oznacza:

Kod:
Pochodzący z języka łacińskiego termin plebs odnosi się do:

    * plebejuszy w starożytnym Rzymie (w czasach Republiki)
    * plebsu, niższej warstwy społecznej w Cesarstwie Rzymskim (dzieli się na miejski, wiejski; prawa i inne patrz: plebejusze)
    * plebsu miejskiego, warstwy społecznej w miastach średniowiecznych i wczesnonowożytnych

Nie uważam że sformułowanie "plebs" które w języku potocznym nie występuje oraz które nie jest nad wyraz obraźliwe zasługuje na "nagrodę" w postaci warna.

Więc albo traktujemy wszystkich jednakowo albo coś tu nie halo. Moderator który wręczył mi warna i który nie wręczył warna dla innego usera to Booyaka.

Link do tematu:
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=140863&start=40


Booyaka pisze:
A stawianie mi warunków... No cóż, daruj sobie.

Ty mi też dawałeś warunki abym się uspokoił ale z tego wielkiego halo nie robię.

Booyaka pisze:
Moderatorzy nie są tyle "władzą" na forum. Naszym zadaniem jest egzekwować regulamin. I w żadnym punkcie nie jest napisane, że jakakolwiek treść musi zostać ukarana ostrzeżeniem-to już do nas należy ocena sytuacji.

Skoro dowolnie możesz interpretować regulamin czemu choć nie upomniałeś Podi'ego że wszczyna nieprzyjemną sytuację i zaczyna wycieczki do mojej prywatnej osoby? To on był głównym prowokatorem i dzięki niemu tu piszemy.


Ducati pisze:
jakich ty słów używasz ? nie lepiej użyć zwykłego spójnika ? Co ty chcesz teraz pokazać że co mądrzejszy przez coś takiego ? Nie mam sił na takich ludzi , do tego co wcześniej napisałem, i tak nie zrozumiałeś tego bo jeszcze sięnie zamknołeś

Kto jest oczytany ten zna więcej słów, jeśli ciebie to boli to po prostu przegapiłeś kilka lat i zamiast czytać książki to zapewne nic nie robiłeś. Ale na 1 ogień chwyciłbym słownik w rękę i sporo nadrobił z gramatyką i ortografią. Jak już wszystko ogarniesz swoją głową wtedy zapraszam do wypowiadania się na poziomie.
Z pozdrowieniami




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."


Ostatnio zmieniony 09 maja 2011, 14:09 przez czarekcw, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 maja 2011, 18:07 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2009, 6:44
Posty: 1007
Lokalizacja: Pułtusk
Pojazd:
Dla mnie rację ma Czarek. Nie ma co gadać, tylko trzeba przyznać rację. A wszystkim podlizującym się serdecznie dziękujemy.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 lip 2011, 22:19 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:08
Posty: 1428
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Pojazd: Matrix LC
który 1 z modów ten temat zamknie bo aż żąl mi o waszej wojnie czytać, siejecie burdel na forum i tyle...

Kidy liżą dupę modkom, adminom,itp...

zróbcie coś z tym...




_________________

Hebo Manston Replica
Stage6 Pro Replica <niedługo C21>
Wał Top Racing Evo NG
Polini Speed Controll
Polini For Race 3g
Tec CNC
Tec Black Edition 21
Polini Air Box
Malossi X-Special
<zawór> Polini Evolution
<króciec>Polini 21mm




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy