Dzisiaj jest 22 wrz 2024, 22:19



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 266 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 07 kwie 2012, 17:42 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lip 2011, 12:34
Posty: 374
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Pojazd:
ale mojemu roxowi paliwa na pewno nie brakuje.. bo on normalnie sie wkreca na obroty.. WYJEEE.. ale nie umie ruszyć.. i dopiero jak troche przytrzymam manetke do pelna to powoli rusza




_________________

Zajrzyj do mojej odnowionej ROXANKI ! :3

-> http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.p ... 64#1791564 <-


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 07 kwie 2012, 21:49 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2009, 7:28
Posty: 2771
Lokalizacja: Psary
Pojazd: Air Max System
Jak wyje to daj mu cięższe rolki i miększą sprężynę centralną.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 kwie 2012, 7:23 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 mar 2012, 14:41
Posty: 480
Lokalizacja: Racibórz
Pojazd:
Aprilia sr Racing - 99r. Minarelli
Cylek - Top 77
Gaźnik 21 dellorto
Wario malossi - Rolki 4G
Sprężynki żółte
Centralka Malossi 10% (biała)
Pasek Hebo kevlar .
Membrany z zaworem Polini Evolution
sprzęgło Polini 3G For Race
Wydech Tecnigas Next-R
Filtr Stożek Malossi Gąbka
... Set Up na tyle . A mój problem to taki że łapie muła od 35 do 50 KM/H
Zryw ma Bardzo dobry wręcz perfekcyjny . ale tylko jak już mówiłem do 35 ładnie przyspiesza ; / potem jest tragicznie . a V-max na tym setup 115 Km/h

Mam nadzieje że pomożecie :) . Sprawa głównie dotyczy sie Centralki . Zapewne za miekka ale nie mam pojęcia jaką wybrać . :/ i jak bardzo twardą . :(




_________________

9


Ostatnio zmieniony 08 kwie 2012, 7:34 przez Vein12, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 kwie 2012, 7:48 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2011, 18:33
Posty: 600
Lokalizacja: Mazury
Pojazd:
1. Kymco Super 9
2. Wydech Tecnigas Next-r. wariator polini speed control, centralka stage6 medium, rolki ponad 6g, dzwon stage6 wingcooler r/t
3. Skuter przyspieszenia nie ma bdb jak na kymco a max słabiutki ledwo 85 km/h, z tego co słyszałem to niektóre kymco na serii więcej osiągają. Max powinien być za literki a u mnie nawet do nich nie dochodzi. Tutaj filmik z przyspieszenia i ile powinna mieć tulejka od wariatora psc?

http://www.youtube.com/watch?v=CCo4MmeO ... e=youtu.be




_________________

Obrazek
baczek642 pisze:
Może Dostaje Zadurzą Dafke pALIWA :lol:


Ostatnio zmieniony 08 kwie 2012, 7:49 przez DuDiS, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 kwie 2012, 12:40 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 gru 2011, 12:51
Posty: 64
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Pojazd:
Vein12, załóż twardszą centralkę :) np. malossi zółtą lub s6 medium


Ostatnio zmieniony 08 kwie 2012, 12:41 przez Peterro556xd, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 kwie 2012, 21:48 
**

Rejestracja: 07 sie 2011, 18:42
Posty: 238
Lokalizacja: Białystok
Pojazd:
Siema.
Tak jak w temacie czyli jakie rolki albo centralka do multivara. Nie piszcie mi zaraz komentarzy, ze "my nie jestesmy wrozkami i ci nie powiemy" bo ja chce tylko tak na oko wiedziec ;p. A więc setupik to Leovince ZX, dellorto 17.5, centralka stage6 medium, sprezynki sprzegla żółte więc chyba seryjne bo u kolegi w roxie widzialem identyczne. Na rolkach 5.2 najpierw ciagnal od dolu tak troche slabiej ale w miaaaaaaare potem po jakims czasie muł i niski v-max (nie wiem jaki bo bez licznika jezdze). Z góry dzieki za pomoc.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 kwie 2012, 7:01 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 gru 2011, 12:51
Posty: 64
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Pojazd:
SzpaQ, Twardsze sprężynki sprzęgła i rolki około 1-1,5g lżjesze i powinno być ok.

A może to wina gażnika ? :roll:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 kwie 2012, 7:42 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2009, 13:20
Posty: 2672
Lokalizacja: Kraków/Krosno
Pojazd: Suzuki Bandit 600
macti pisze:
^DawiD^, gaźnik nie jest najlepiej wyregulowany, ponieważ zakupiłem stożka i całą regulacje trafiło. Jak był seryjny filter, z wkładem Polini wszystko śmigało jak trzeba, gdy założyłem stożka zaczęło strasznie przerywać, tak jak na filmiku w 0:27 sekundzie, i niewiem czego więcej mu dać. Próbowałem już na różne sposoby, więcej, mniej i nic...
A co do sprężyny centralnej, to mam Oprócz Hebo Niebieskiej +60%, Top Racing zieloną +15% i seryjną. Którą założyć? Czy zamówić hebo +50% lub stage6 soft?

Edit: Dodam też, że jednego dnia już był prawie idealnie wyregulowany, zostawiłem... Następnego dnia odkręciłem świecę, patrze, kawa z mlekiem... Odpalam na ssaniu, rozgrzał się, wyłączam ssanie. Jadę i znowu przerywa, jakby się gaźnik rozregulował albo ssanie wszystko pieprzy...


Centralke Hebo czerwoną daj.




_________________

Zapraszam na mój MotoBlog!
JUST RIDE
Romet
Custom-Klik
Witamina
Witamina B6

Nex pisze:
Michaś, nie każdy na forum operuje magią, zwłaszcza tajemniczym zaklęciem "Tatodaaaaaaaajpiniędze"




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 kwie 2012, 8:16 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2011, 18:33
Posty: 600
Lokalizacja: Mazury
Pojazd:
1. Kymco Super 9
2. Wydech Tecnigas Next-r. wariator polini speed control, centralka stage6 medium, rolki ponad 6g, dzwon stage6 wingcooler r/t
3. Skuter przyspieszenia nie ma bdb jak na kymco a max słabiutki ledwo 85 km/h, z tego co słyszałem to niektóre kymco na serii więcej osiągają. Max powinien być za literki a u mnie nawet do nich nie dochodzi. Tutaj filmik z przyspieszenia i ile powinna mieć tulejka od wariatora psc?
http://www.youtube.com/watch?v=CCo4MmeO ... e=youtu.be


Odświeżam. Bardzo szybko proszę o pomoc ;/

Poprawiony




_________________

Obrazek
baczek642 pisze:
Może Dostaje Zadurzą Dafke pALIWA :lol:


Ostatnio zmieniony 10 kwie 2012, 16:25 przez DuDiS, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 kwie 2012, 10:56 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2009, 13:20
Posty: 2672
Lokalizacja: Kraków/Krosno
Pojazd: Suzuki Bandit 600
Popraw link :)




_________________

Zapraszam na mój MotoBlog!
JUST RIDE
Romet
Custom-Klik
Witamina
Witamina B6

Nex pisze:
Michaś, nie każdy na forum operuje magią, zwłaszcza tajemniczym zaklęciem "Tatodaaaaaaaajpiniędze"




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 kwie 2012, 11:40 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 cze 2011, 16:45
Posty: 95
Pojazd:
1.Kymco Vitality2t
2Wydech stage 6 pro replica storzek firmy nieznanej
3. Nic nie regulowałem skuter ma słąbe przyśpieszenia od 0-65 a prędkość max 95km/h. O co chodzi co mam zrobić ??Dodam że kupuje wariator i niewiem dokładnie jaki, interesuje mię taki który doda przyśpieszenia.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 kwie 2012, 12:52 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 cze 2011, 15:34
Posty: 203
Pojazd:
1. Keeway Hurricane
2. Wydech Tecnigas Next-r wariator polini speed control pasek polini race (nowy)
3. Jak zachowuje się skuter: Więc ma kiepski start jest tak że strasznie nisko startuje. Odkręce manetke i po prostu troche ciężko mu ruszyć potem jak sie wkręci w rezonans to już bajka ale ten start ;/ Wiem że sprężynki sprzęgła ale jakie?? Mam seryjne a i co zrobić żeby skuter był bardziej czuły na manetkę?? Mój kumpel w 4t chińskim i jeden w bws ledwo manetki sie dotknie już reaguje. U mnie nie.




_________________

Malina [*]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 kwie 2012, 16:33 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2009, 7:28
Posty: 2771
Lokalizacja: Psary
Pojazd: Air Max System
wojciech160696 pisze:
Nic nie regulowałem skuter ma słąbe przyśpieszenia od 0-65 a prędkość max 95km/h. O co chodzi co mam zrobić ??Dodam że kupuje wariator i niewiem dokładnie jaki, interesuje mię taki który doda przyśpieszenia.

Kup wariator Malossi Multivar. Da Ci sporo przyśpieszenia, a muły powinny zniknąć :)
Ten stożek firmy nieznanej wywal, bo przez niego cylinder ma wiele słabszą żywotność, a chyba nie chce Ci się zmieniać tłoka co kilka tys km?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 kwie 2012, 19:51 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 cze 2011, 15:34
Posty: 203
Pojazd:
Ponawiam prośbę
bnio pisze:
1. Keeway Hurricane
2. Wydech Tecnigas Next-r wariator polini speed control pasek polini race (nowy)
3. Jak zachowuje się skuter: Więc ma kiepski start jest tak że strasznie nisko startuje. Odkręce manetke i po prostu troche ciężko mu ruszyć potem jak sie wkręci w rezonans to już bajka ale ten start ;/ Wiem że sprężynki sprzęgła ale jakie?? Mam seryjne a i co zrobić żeby skuter był bardziej czuły na manetkę?? Mój kumpel w 4t chińskim i jeden w bws ledwo manetki sie dotknie już reaguje. U mnie nie.




_________________

Malina [*]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 kwie 2012, 20:18 
*

Rejestracja: 01 kwie 2012, 10:05
Posty: 4
Pojazd:
Aprilia SR50 Racing-99r Minareli
Wario Rms
Rolki 4.1g
tłumik Yasuni Z
centralka Malossi żółta
sprężynki białe
filtr powietrza nominał
dysze: 38,45,74

Aprilka do 15 łapie muła po prosty nie ma siły ruszyć od 15 to już jest rakieta, może sprężynki sprzęgła są za miękkie ? Jeśli tak to jakie proponujecie ?




_________________

Nie sprzęt lecz technika robi z Ciebie zawodnika.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 kwie 2012, 20:27 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 cze 2011, 16:45
Posty: 95
Pojazd:
ok. thx




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 kwie 2012, 22:11 
**

Rejestracja: 16 paź 2011, 12:32
Posty: 255
Lokalizacja: B-c
Pojazd:
1. Yamaha Neos
2. Wydech Arrow Extreme ( poziom LeoVince ZX) , REGULACJA: Rolki RMS 4.7g, Sprężyna Centralna STAGE6 Medium, Sprężynki sprzęgła niebieskie Hebo.

3. Skuter reaguje tak :
0-15/20 km/h - musze na skrzyżowaniach nogami sie odpychac bo nic nie jedzie, 20 - 60 km/h idzie jak wściekły a potem musi być jakaś górka żeby pojechał dalej, jak już jest górka to spokojnie ciągnie do 90 pare nawet.

Co wymienić żeby śmigał bez muła i ciągnął od dołu do góry? Myślałem nad sprężyną Malossi Czerwona/ Naraku +2000 rpm, albo sprężynki sprzęgła 4RACE SPORT 1500rpm (bo tanie)


Ostatnio zmieniony 10 kwie 2012, 22:12 przez bartox555, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2012, 15:22 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2009, 7:28
Posty: 2771
Lokalizacja: Psary
Pojazd: Air Max System
bartox555, za miękka sprężyna centralna.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2012, 15:30 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2011, 18:33
Posty: 600
Lokalizacja: Mazury
Pojazd:
DuDiS pisze:
1. Kymco Super 9
2. Wydech Tecnigas Next-r. wariator polini speed control, centralka stage6 medium, rolki ponad 6g, dzwon stage6 wingcooler r/t
3. Skuter przyspieszenia nie ma bdb jak na kymco a max słabiutki ledwo 85 km/h, z tego co słyszałem to niektóre kymco na serii więcej osiągają. Max powinien być za literki a u mnie nawet do nich nie dochodzi. Tutaj filmik z przyspieszenia i ile powinna mieć tulejka od wariatora psc?
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be


Odświeżam. Bardzo szybko proszę o pomoc ;/


Bardzo proszę o szybką pomoc bo mnie to już denerwuje :lol:




_________________

Obrazek
baczek642 pisze:
Może Dostaje Zadurzą Dafke pALIWA :lol:


Ostatnio zmieniony 11 kwie 2012, 15:30 przez DuDiS, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2012, 16:05 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2009, 13:20
Posty: 2672
Lokalizacja: Kraków/Krosno
Pojazd: Suzuki Bandit 600
bartox555 pisze:
1. Yamaha Neos
2. Wydech Arrow Extreme ( poziom LeoVince ZX) , REGULACJA: Rolki RMS 4.7g, Sprężyna Centralna STAGE6 Medium, Sprężynki sprzęgła niebieskie Hebo.

3. Skuter reaguje tak :
0-15/20 km/h - musze na skrzyżowaniach nogami sie odpychac bo nic nie jedzie, 20 - 60 km/h idzie jak wściekły a potem musi być jakaś górka żeby pojechał dalej, jak już jest górka to spokojnie ciągnie do 90 pare nawet.

Co wymienić żeby śmigał bez muła i ciągnął od dołu do góry? Myślałem nad sprężyną Malossi Czerwona/ Naraku +2000 rpm, albo sprężynki sprzęgła 4RACE SPORT 1500rpm (bo tanie)


^DawiD^ pisze:
bartox555, za miękka sprężyna centralna.

Jak na moje za ciężkie rolki :p A sprężyna to przy okazji :wink:

DuDiS pisze:
DuDiS napisał/a:
1. Kymco Super 9
2. Wydech Tecnigas Next-r. wariator polini speed control, centralka stage6 medium, rolki ponad 6g, dzwon stage6 wingcooler r/t
3. Skuter przyspieszenia nie ma bdb jak na kymco a max słabiutki ledwo 85 km/h, z tego co słyszałem to niektóre kymco na serii więcej osiągają. Max powinien być za literki a u mnie nawet do nich nie dochodzi. Tutaj filmik z przyspieszenia i ile powinna mieć tulejka od wariatora psc?
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be


Odświeżam. Bardzo szybko proszę o pomoc ;/


Bardzo proszę o szybką pomoc bo mnie to już denerwuje


powtórzę, popraw link.




_________________

Zapraszam na mój MotoBlog!
JUST RIDE
Romet
Custom-Klik
Witamina
Witamina B6

Nex pisze:
Michaś, nie każdy na forum operuje magią, zwłaszcza tajemniczym zaklęciem "Tatodaaaaaaaajpiniędze"




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 266 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



cron Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy