Dzisiaj jest 19 wrz 2024, 17:04



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 28 maja 2010, 12:24 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sie 2009, 11:43
Posty: 142
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
E tam. Ja wole zamontować nowe plastiki, pożyjemy, zobaczymy. Może wybiore się w wakacje na jakąś eliminacje. A dlaczego nowe plastiki (znaczy jakieś używki - pomaluje się je jakimś spray'em i git) - bo mój silnik jak na serie jest niewyobrażalnie mocny i miałbym duże szanse na wygraną :D A taki używany, bez papierów nie wiadomo co ma za silnik i może coś padnąć.




_________________

Hondziałke


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 28 maja 2010, 16:15 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 paź 2009, 23:46
Posty: 4078
Lokalizacja: wlkp
Pojazd:
Także problem nie leży w mentalności Polaków, tylko gdzieś na górze. Przecież to sport bardziej dla młodych ludzi.
sebek7456 pisze:
ja to bym zrobił tak kupił bym sobie jakiegoś za pare złoty skutera bez dokumentów plastiki mogły być troche poniszczone a silnik w miare dobry i bym śmigał

Uwierz, że nie Ty jeden.




_________________

RoQs pisze:
jestem teraz na 1 roku zawodówki




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 maja 2010, 16:49 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2009, 16:51
Posty: 1219
Lokalizacja: Kraków
Pojazd:
Przyjechalbym gdybym mial max 20km od toru :p No dobra moze wiecej ale bez przesady najblizszy dobry tor jest w Poznaniu, a ja Krakow...




_________________

Obrazek

Ku pamięci [*]
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 maja 2010, 19:28 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Podoba mi się Wasz inicjatywa!

Ale rzeczywistość od lat taka sama :( W ankiecie ponad 40% deklaruje, że ma nie taki skuter... Bez komentarza!!! Sam kilka lat jeździłem chłodzoną powietrzem Gilera Stalker. Szymon Rajczak Piaggio Zip chłodzonym powietrzem, w Szczecinie chłopaki jeździli Yamaha Aerox, Slider, był też 1 chłopak na MOTORYNCE i inny na YLSMCO QUEST!!! A ponad 40% biorących udział w ankiecie twierdzi, że ma nie taki skuter... Jeździło wszystko i wszystko się nadaje do jazdy! Derbi, Piaggio, Yamaha, Aprilia, Gilera, CPI, Zipp, Keeway itp itd!!! Co jest nie tak z jakimkolwiek skuterem, że nie można startować? Przecież jest klasa amator?! Szkoda słów!

Po prostu u nas w kraju nie ma chęci do zabawy i do współzawodnictwa! Co widać choćby po frekwencji kibiców na wyścigach.


Brakuje promocji? Każdy z forum www.forum.mieloch,pl i s.com wie, że są wyścigi... I co z tego? Nic.




_________________

Sklep internetowy z częściami i akcesoriami do skuterów / motorowerów / motocykli
WWW.SKLEP.MIELOCH.PL

Szukasz części oryginalnych Aprilia / Derbi / Gilera / MBK / Peugeot / Piaggio / Vespa?
Jeżeli tak napisz na oe@mieloch.pl !


Ostatnio zmieniony 29 maja 2010, 19:31 przez Junior, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 maja 2010, 20:27 
**

Rejestracja: 09 lip 2009, 21:14
Posty: 249
Lokalizacja: sztetke
Pojazd:
Najpierw trzeba zacząć od lokalnych zgrupowań ,wspólnych wypadów i mini wyścigów.Wystarczy plac kilka pachołków i troche kredy do wyznaczenia punktów orientacyjnych, a komu sie spodoba to będzie próbował sił wyżej.




_________________

fizyki nie oszukasz




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 maja 2010, 22:36 
**

Rejestracja: 14 sty 2005, 17:57
Posty: 305
Lokalizacja: www.SQTERY.com
Pojazd:
Cieszę się, że temat stał się w miarę burzliwą dyskusją! Dziękuje Wam!

Pierwsze swoje odczucia spróbuje stworzyć być może w przyszłym tygodniu. Moze dzięki temu napłyną nową opinie od Was!


W kwestii ankiety: zachęcam do głosowania nie ze względu na to, aby rozpromować portal, który reprezentuje. Dane statystyczne zebrane w ankiecie pomogą nam, jako fundament ewentualnych próśb / petycji / innych pism do Automobilklubów czy też samego PZM.

Nie wiemy na ile mocni będzie, jak partner, ale wychodzimy z założenia, że lepiej zawsze próbować niż GADAĆ i komentować przed kompem.

Dlatego, jeśli zbierzemy kilka setek głosów (200-400) uważam, że będzie to w miarę silne źródło naszych przyszłych postulatów.


Na razie to tyle, bo temat rzeka, a niestety sesja zabiera wolny czas skutecznie.

Do usłyszenia w przyszłym tygodniu.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 maja 2010, 13:17 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2009, 21:01
Posty: 905
Pojazd:
No dobra mam keewya i chce pojeździć w klasie amator.A jak mam tor najbliższy 300 km to co mam zrobić.Chodzi o to że jest mało ale to mało dobrych torów i blisko na które można pojechać.

A niektórzy nie mają kasy na skuter i częsci zamienne jak sie coś popsuje.


I ludzie nie będą się ścigać bo wy chcecie tylko się będą ścigać z własnej inicjatywy i chęci.


Ostatnio zmieniony 30 maja 2010, 13:18 przez sony551, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 maja 2010, 13:22 
**

Rejestracja: 14 sty 2005, 17:57
Posty: 305
Lokalizacja: www.SQTERY.com
Pojazd:
sony551 pisze:

I ludzie nie będą się ścigać bo wy chcecie tylko się będą ścigać z własnej inicjatywy i chęci.


Ale czy My Was zmuszamy?

My chcemy Was jedynie zachęcić do tego magicznego sportu! Chcemy zwalczyć polską mentalność i zaprosić wszystkich skutermaniaków do przynajmniej odwiedzenia któreś z eliminacji :wink:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 maja 2010, 13:33 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2009, 18:03
Posty: 70
Lokalizacja: Pinczyn
Pojazd:
ja bym mógł brać udział w wyścigach bo i tak sie ścigamy tylko że co ma sie dobrego sporta po porcie i wgl do jazdy codziennej i do wyścigów tam i tam i bynajmniej sie może coś zarobi. A wgl gdzie jest jakiś tor na pomorzu chociaż okolice Gdańska. Teraz mam 70cc i do jakiej mnie klasy wrzucicie tam gdzie bedzie same Evo. Ja bym mógł jechać ale gdzie byle nie daleko




_________________

Piaggio typhoon 13'SPORT
Cylinder Polini Sport 70cc
Wariator Polini Speed Control
Pasek Polini Kevlar
Wydech Laser X-pro Chrom
Gaźnik 19 matrakit z ssaniem recznym
Łożyska wału Polini i uszczelniacze RMS
Przełożenia Polini
Zaglądać i oceniać
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=26657




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 maja 2010, 16:02 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lip 2009, 18:19
Posty: 255
Lokalizacja: Szczecin
Pojazd:
A co, jak będziesz ostatni to się powiesisz ze wstydu?
poza tym ktoś na evo będzie skręcał przy 30km/h a Ty przy 60km/h, to znaczy że nie masz szans?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 maja 2010, 8:51 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 wrz 2008, 19:52
Posty: 145
Lokalizacja: Poznań
Pojazd:
Dla mnie fajna sprawa z tymi wyścigami, zawsze o tym marzyłem. Ale odstraszają mnie koszty: wpisowego, lekarza, musiałbym też kupić inne owiewki, bo nie chcę później po ulicy śmigać w połamanych. Na tor Poznań mam dosyć blisko bo mieszkam w Poznaniu. Myśle, że mam też odpowiedni sprzęt- Piaggio Zip 2t. A jak myślicie, ze sprzęgłem sportowym i całą resztą seryjną, do jakiej klasy upchaliby mnie?




_________________

Obrazek

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Piaggio/Zip/103307
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Piaggio/Zip/35984




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 maja 2010, 9:08 
**

Rejestracja: 14 sty 2005, 17:57
Posty: 305
Lokalizacja: www.SQTERY.com
Pojazd:
Amator! Klasa dla tych wszystkich, którzy chcą pierwszy raz na lajcie wystartować!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 maja 2010, 10:19 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 wrz 2008, 19:52
Posty: 145
Lokalizacja: Poznań
Pojazd:
Załóżmy, że chcę wystartować. Jak to wszystko wygląda? Albo ewentualnie gdzie mogę znaleźć o tym informacje? :P




_________________

Obrazek

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Piaggio/Zip/103307
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Piaggio/Zip/35984




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 maja 2010, 10:47 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lip 2009, 18:19
Posty: 255
Lokalizacja: Szczecin
Pojazd:
www.google.pl - polecam
a dokładniej www.pzm.pl




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 maja 2010, 11:15 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 wrz 2008, 19:52
Posty: 145
Lokalizacja: Poznań
Pojazd:
Dziękuję :P w międzyczasie już znalazłem




_________________

Obrazek

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Piaggio/Zip/103307
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Piaggio/Zip/35984




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 maja 2010, 14:03 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:43
Posty: 79
Lokalizacja: Warka
Pojazd:
A ja powiem tak:
Najgorsze są dojazdy!

Ja mam to szczęście, że mieszkam w Warce i mogę na tor AK do Radomia latać, kiedy chcę :) Ale poza Radomiem to zostają Kielce :( O ile dobrze pójdzie (czyli o ile Ludix będzie jeździł), to we wrześniu z kumplem wystartujemy w Radomiu. Staram się ogarnąć kogoś, żeby pojechał z nami ale zawsze słyszę:

-Szkoda skuta
-Ile kasy trzeba na to wydać
-Po co startować, jak i tak będę ostatni
itp. itd. etc. etc. etc.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 maja 2010, 15:19 
***

Rejestracja: 12 lis 2009, 14:58
Posty: 689
Pojazd:
Klocu pisze:
A ja powiem tak:
Najgorsze są dojazdy!

+1. Nie mam możliwości regularnego występowania w wyścigach (długie, kosztowne dojazdy). To chyba jedyny problem, właściwy sprzęt by się znalazł.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 maja 2010, 15:35 
*

Rejestracja: 20 maja 2010, 7:23
Posty: 10
Pojazd:
Jak wyglada klasa amator, beda jakies kozaczki na full evo ? hehe to bylaby beka jakbym jakiegos pokaral serią
Chetnie bym sie poscigal, dla najzwyklejszej frajdy :].

Czy w tymroku beda jakies zawody w okolicach gdańska ? Ewentualnie gdzies niedaleko. :)

I czy mozna bez plastikow wyskoczyc ? :D


Ostatnio zmieniony 31 maja 2010, 15:40 przez Dextrofan, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 maja 2010, 15:57 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2009, 15:02
Posty: 54
Lokalizacja: Jędrzejów
Pojazd:
A na wyścig trzeba sie zapisać przed sezonem wyścigowym czy można tak, że przyjedziesz w ten sam dzień kiedy wypada wyścig lub wcześniej i można śmigać??




_________________

...::::PIAGGIO nrg MC2::::...
...:::''' http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p ... 83''':::...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 maja 2010, 17:02 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2009, 21:17
Posty: 14
Lokalizacja: Poznan
Pojazd:
Przepraszam chlopaki, ale nie moge Was "czytac"... Szukacie na okraglo problemu w calosci... Moj pierwszy skuter na ktorym sie scigalem Kosztowal mnie wraz z akupem okolo 2000zl.! Koszty koszty koszty, jakie koszty?? Tory sa daleko... jak daleko?? Kolegow nie macie, nie mozecie sie zlozyc z kims i sie wybrac! Do majetnej rodziny nie naleze, a jakos sobie radzilem... Ruszyc troszke szare komorki i do dziela, mam nadzieje, ze bede mogl w tym roku rywalizowac choc z jedna osoba z tego forum!
pozdrawiam




_________________

13# 72#




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy