Dzisiaj jest 29 wrz 2024, 6:32



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Zostawić uciętą ramę czy zrobić ładny tyłek
Czas głosowania minął 16 lis 2009, 14:04
Zostawić sama rame 11%  11%  [ 1 ]
Zrobić ładna dupcię 89%  89%  [ 8 ]
Liczba głosów : 9
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 17 maja 2010, 19:13 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2008, 9:22
Posty: 878
Lokalizacja: Łomża
Pojazd:
A ja miałem przygodę jechałem do kolegi po szlifierkę i po takich ostrych dziurach dawałem v-maxem odpuściłem mu trochę i już nie załapał :/ Postawiłem go spróbowałem odpalić i nic zero reakcji pomyślałem sobie już po cylku zapewne przegrzał się lub coś. Spoglądam na pokrywę a tam w okolicy dzwonu jakaś ciecz na początku myślałem że mi olej przekładniowy wysadziło obwąchałem a to benzyna i moje pierwsze domyślenie wyje..ło karter przy wale i dlatego :mrgreen: Gdy zaprowadziłem go do kolegi na podórko okazało sie że benza cieknie filtrem powietrza :lol: rozkręciłem gaźnik a tu zabezpieczenie pływaka wypadło i sie zaciął więc go zalało :D Gdy go zrobiliśmy dziwnie chodził nie miał mocy i w ogóle. Zaczęło padać wiec zadzwoniłem po transport. Pojechałem po skuter drugiego dnia po regulacji okazało się że dysza wolnych obrotów jest totalnie zawalona a dysza główna ma trochę osadu. Kupiłem od kolegi odblokowany króciec i gaźnik dellorto 12 tylko z dyszą 80 :/ Nie mogłem go wyregulować na seryjnym filtrze chyba że bez pokrywy więc prowizorycznie wycięliśmy lontówką dziurę w filtrze żeby łapał większą ilość powietrza i udało się w końcu dojechać do domu ale skuter mimo że iglica jest na sam duł śrubka od mieszanki jest na maxa wkręcona nadal ma za mało powietrza więc zdecydowałem się że kpi filtr gąbkowy z allegro bo pucha nie estetycznie wygląda a skuter ma teraz moc choć nie jest wyregulowany napęd.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 30 maja 2010, 18:42 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 cze 2009, 16:16
Posty: 116
Lokalizacja: Brodnica
Pojazd:
Przyznam że Super ci wyszedł wygląd i lepiej bez blotnika wyglada ;D




_________________

Oblokaj moj sprzęt
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=56932




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 maja 2010, 19:09 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2008, 9:22
Posty: 878
Lokalizacja: Łomża
Pojazd:
Wolał bym żeby przód leżał ale na tym zawieszeniu raczej się nie da :/ Jednak zostaje przy seryjnym filtrze. Kupiłem dyszę 68 sprężynę centralna hebo + 50% i klosze str8 białe. Przy ponownym składaniu gaźnika włożyłem tak iglicę na oko lekki obrót śrubką potem po przejażdżce zgląd na świece i kolorek idealny :mrgreen: Po włożeniu hebo skuter ma lepszy i równiejszy start ale muszę dać jeszcze twardsze sprężynki sprzęgła i będzie ok. Puściła mi też uszczelka pod głowicą i woda dostaje się do cylka mój błąd przy składaniu gdy wykręcałem i przykręcałem głowicę to uszczelka ta czerwona musiała się troszkę obślizgnąć i ja po jakimś czasie przepaliło :ups: więc muszę kupić komplecik uszczelek lub coś innego wykminić. Tu filmik z palenia gumy na początku trochę tył mi skakał bo miałem zła technikę ale teraz już się naumiałem :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=ilfiUhRVe-c

PS: Dałem też siateczkę we wloty te wycięte foty z kloszami i reszta dorzucę niebawem.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 maja 2010, 6:52 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 wrz 2009, 3:37
Posty: 493
Lokalizacja: Starogard gdański
Pojazd:
runerr bardzo ladny podoba mi sie; D




_________________

Peugeot TKR Lady Dragster 125cc
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t ... start=2260

Peugeot Trekker S6 Racing LongFrame

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=134435&start=20




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 cze 2010, 21:05 
*

Rejestracja: 27 mar 2010, 19:15
Posty: 190
Pojazd:
Jak to dobrze że kolega z Łomży xD Może polatamy razem . Odezwij się tam na moje gg 10290505 Pozdro




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy