Dzisiaj jest 03 maja 2024, 9:35



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1913 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 96  Następna
Autor Wiadomość
Offline
Post: 01 sty 2014, 11:17 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2013, 0:56
Posty: 1069
Lokalizacja: małopolska
Pojazd: swap p/g by eldo ®
dawid1298 pisze:
a jaki jest v max tego i jak bedziesz mógł to wrzuc filmik bo jak dla mnie to projekt KOOOZAK


Jest film w pierwszym poscie, udalo mi sie rozpedzic do lekko pow. 120km/h (pomiar koso = gps) od tego czasu troche sie pozmienialo i nie bylo czasu zrobic nowego filmu. Eksperymentowalem z napedem i koniec z koncem obnizylem troche vmax na kozysc startu. W miedzy czasie wpadlo przelozenie pierwotne i przyszla zima tak wiec ciezko powiedziec ile poleci teraz. Mysle ze wazniejszy jest tutaj sprint do setki :-) Moge to zmierzyc dokladnie licznikiem Koso wiec wyniki z chwila otwarcia sezonu :-)

Dzieki za pozytywne opinie :-)

P.s. przelozenie wraz z tym zaplonem totalnie zwiekszylo osiagi na starcie w porownaniu do tego na filmie. Reakcja na gaz jest extremalnie szybka. Co widac na drugim linku ktory wkleilem. Obawialem sie zmiany z 13/1 na 9/1 ale to byl strzal w 10 :-)




_________________

MK1.R / Platek Racing / R/T / Koso / Selettra / Stage6 / Galfer / Polini / Artek / MHR
Obrazek


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 01 sty 2014, 11:24 
**

Rejestracja: 28 gru 2013, 0:26
Posty: 242
Lokalizacja: Podkarpacie
Pojazd: Romet 727
Z chinola taka strzale zrobic ;> No no,cos jeszcze bedziesz zmienial? Czy juz wszystko?




_________________

romet-727-china-power-by-niemrawczyk-3-t378142.html
Swap na Minarelli AC:
-Stage 6 Streetrace 70max port
-Stage 6 Pro Replica
-Stage 6 Sport Pro
-Stage 6 Sport Pro
-Stage 6 Wing Cooler
-Gaźnik 21 WM
-Filtr Vicma
-Polini Speed




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 sty 2014, 11:37 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2013, 0:56
Posty: 1069
Lokalizacja: małopolska
Pojazd: swap p/g by eldo ®
Caly czas cos robie a wydaje mi sie ze juz nic sie nie da poprawic :-)

Odpowiem moze tutaj, leflektor przedni nie jest ze speeda. To oryginalna lampa przerobiona wg wlasnego pomyslu. Z oryginalu pozostal tylko srodek ktory i tak jest przerobiony w 95% :-)




_________________

MK1.R / Platek Racing / R/T / Koso / Selettra / Stage6 / Galfer / Polini / Artek / MHR
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 sty 2014, 12:05 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2011, 9:45
Posty: 845
Lokalizacja: Lubawa
Pojazd:
o jezu stary zrobiles cos pieknego :) szacunek




_________________

Madzia f12 By ~Green




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 sty 2014, 12:34 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 maja 2013, 22:00
Posty: 1225
Lokalizacja: Jamaica Beach, Texas
Pojazd: Yaroxx <3
Oo kurde jedyny taki Project :D :ups: :twisted: Zajebistyyy




_________________

Napisz komentarz ,ja ci też dam ^ ^

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=347095




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 sty 2014, 12:38 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 paź 2013, 11:48
Posty: 65
Pojazd: Keeway
łło nie no szacunek dla Ciebie :) a co do maszyny too odlot ^^




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 sty 2014, 13:53 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2012, 16:25
Posty: 162
Lokalizacja: Borzychy
Pojazd:
Można powiedzieć śmiało ze Polskie roxy chowają się przy twoim sprzęcie...
Tu widać pasje i pełen profesjonalizm :)




_________________

KTM SX 125 <3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 sty 2014, 15:26 
**

Rejestracja: 06 maja 2012, 18:30
Posty: 245
Pojazd:
eldo
Bardzo satysfakcjonująca mnie odpowiedź, po przeczytaniu twojej wypowiedzi można też również do tego tak podejść, że można zrobić coś pięknego z niczego. Zgadzam się z tym, że markowe skutery są dopracowane pod każdym względem fabrycznie gdyż na tym polega ich późniejsza popularność, ze względu na wygląd oraz bezawaryjność. A z chińskimi skuterami wiadomo jak to jest, owiewki nie są najlepszej jakości, choć to też zależy od danej marki produkującej skutery, osobiście się przekonałem, że Keeway ma bardzo dobrej jakości owiewki i nie są one robione z surowca wtórnego. Nawiązując do silnika, jednostki napędowe w tego typu pojazdach nie są zbyt żywotnie i dokładnie wykonane, czasami są to gorszej jakości materiały. Ale nie można za dużo wymagać od tego typu pojazdów za kwotę 3000-3500zł, choć osobiście mam także skuter Keeway i nie mogę na jego wykonanie lub jakość użytych materiałów narzekać, grubość ścianki ramy jest identyczna jak w Aeroxie, silnik jest także dobrą jednostką napędową, kopia Minarelli, również jest bardzo dużo części tuningowych dostępnych do tych silników, a także dużo pasujących z Minarelli.
Dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam :wink:




_________________

KONTO AWARYJNE




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 sty 2014, 15:48 
*

Rejestracja: 19 paź 2012, 20:25
Posty: 114
Lokalizacja: Małdyty
Pojazd: Yamaha Rex / Barton 4T
a mowia z gowna bata nie ukrecisz :D




_________________

Zapraszam do lajkowania :D https://www.facebook.com/pages/Yamaha-R ... 125?ref=hl




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 sty 2014, 17:42 
***

Rejestracja: 04 lis 2011, 11:08
Posty: 647
Pojazd:
super projekt taki niepozorny :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 sty 2014, 18:33 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2013, 0:56
Posty: 1069
Lokalizacja: małopolska
Pojazd: swap p/g by eldo ®
ThePatryk pisze:
eldo
Bardzo satysfakcjonująca mnie odpowiedź, po przeczytaniu twojej wypowiedzi można też również do tego tak podejść, że można zrobić coś pięknego z niczego. Zgadzam się z tym, że markowe skutery są dopracowane pod każdym względem fabrycznie gdyż na tym polega ich późniejsza popularność, ze względu na wygląd oraz bezawaryjność. A z chińskimi skuterami wiadomo jak to jest, owiewki nie są najlepszej jakości, choć to też zależy od danej marki produkującej skutery, osobiście się przekonałem, że Keeway ma bardzo dobrej jakości owiewki i nie są one robione z surowca wtórnego. Nawiązując do silnika, jednostki napędowe w tego typu pojazdach nie są zbyt żywotnie i dokładnie wykonane, czasami są to gorszej jakości materiały. Ale nie można za dużo wymagać od tego typu pojazdów za kwotę 3000-3500zł, choć osobiście mam także skuter Keeway i nie mogę na jego wykonanie lub jakość użytych materiałów narzekać, grubość ścianki ramy jest identyczna jak w Aeroxie, silnik jest także dobrą jednostką napędową, kopia Minarelli, również jest bardzo dużo części tuningowych dostępnych do tych silników, a także dużo pasujących z Minarelli.
Dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam :wink:


Proszę bardzo :wink:

Kosztował trochę (jak na chińczyka) ten squt w okresie którym go kupowałem bo coś ok. 4,5k i w tej cenie wyrwał bym używanego Roxa czy coś na P/G. Moje zainteresowanie skupiało się jednak głównie na silniku 4T. Wytrzymałość PRC... zrobiłem co tylko mogłem żeby wycisnąć z 139qma 7 poty na seryjnym wale który wytrzymał do samego końca projektu 4T (cos ok 14tyś km) więc nie jest żle. Plastiki tak jak wspomniałeś nie mogą się równać jakością tym z Yamahy czy Gilery ale jak mówiłem wcześniej, każdy element jest poddany modyfikacji :wink: Wiekszości nie widać bo jest "od spodu". Ogolne założenie jest takie żeby się wyróżniać na tle innych maszyn wizualnie i osiągami. Myślę że udało mi się osiagnać cel, a teraz tylko dopieścić szczegóły i "zabawa" w sezonie :mrgreen:

Pozbieram foty z całego projektu i wam wkleje w wolnym czasie :wink:




_________________

MK1.R / Platek Racing / R/T / Koso / Selettra / Stage6 / Galfer / Polini / Artek / MHR
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 sty 2014, 18:40 
*****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2013, 15:04
Posty: 2270
Lokalizacja: Sochocin
Pojazd: Aprilia Rally70LC
Super sprzęcik . Jaki czyściutki silnik :shock: Like !




_________________

Apka Rally :)
Stage6 Streetrace 70cc LC
Dellorto Black Editon 19MM/Filtr oryginał
Wariator Stage6 Sport Pro/Przeciwtalerz Stage6
Pasek Dayco
Sprzęgło Polini 3G/Dzwon Polini Speed Bell
Wał Top Racing Evo NG
Wydech Giannelli Shot V2




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 sty 2014, 18:41 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lis 2011, 17:55
Posty: 604
Lokalizacja: Jeżowe
Pojazd: keeway hrr-Aprilia SR
kurde pieknie :mrgreen: fajnie ze nie aerox XD




_________________

Aprilia SR Top Due Plus [nowe plany] ;D <3 aprilia-sr-high-end-mhr-t378797-20.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 sty 2014, 18:53 
**

Rejestracja: 06 maja 2012, 18:30
Posty: 245
Pojazd:
Cytuj:
Proszę bardzo :wink:

Kosztował trochę (jak na chińczyka) ten squt w okresie którym go kupowałem bo coś ok. 4,5k i w tej cenie wyrwał bym używanego Roxa czy coś na P/G. Moje zainteresowanie skupiało się jednak głównie na silniku 4T. Wytrzymałość PRC... zrobiłem co tylko mogłem żeby wycisnąć z 139qma 7 poty na seryjnym wale który wytrzymał do samego końca projektu 4T (cos ok 14tyś km) więc nie jest żle. Plastiki tak jak wspomniałeś nie mogą się równać jakością tym z Yamahy czy Gilery ale jak mówiłem wcześniej, każdy element jest poddany modyfikacji :wink: Wiekszości nie widać bo jest "od spodu". Ogolne założenie jest takie żeby się wyróżniać na tle innych maszyn wizualnie i osiągami. Myślę że udało mi się osiagnać cel, a teraz tylko dopieścić szczegóły i "zabawa" w sezonie :mrgreen:

Pozbieram foty z całego projektu i wam wkleje w wolnym czasie :wink:


No tak oczywiście, w takim projekcie zamiar jest taki by się wyróżniać, to jest oczywiste.
Czy mógłbym prosić o jakiś link gdzie mógłbym zobaczyć całą historię projektu wraz z tuningiem 139QMA, oraz budową silnika 2t.
Byłbym bardzo wdzięczny :wink:




_________________

KONTO AWARYJNE




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 sty 2014, 19:56 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2012, 16:25
Posty: 162
Lokalizacja: Borzychy
Pojazd:
Thepatryk prosze http://skutery.net/?forum=viewtopic.php ... p%3D329990




_________________

KTM SX 125 <3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 sty 2014, 20:06 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2013, 0:56
Posty: 1069
Lokalizacja: małopolska
Pojazd: swap p/g by eldo ®
Dokladnie, to ten temat. Sporo tam fot i cala historia obu projektow :-)

Jutro mam w planie ukonczyc kolejny etap instalacji, zobaczymy co z tego wyjdzie :-)




_________________

MK1.R / Platek Racing / R/T / Koso / Selettra / Stage6 / Galfer / Polini / Artek / MHR
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 sty 2014, 20:08 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2012, 16:25
Posty: 162
Lokalizacja: Borzychy
Pojazd:
Możesz nam tu przybliżać dokładniej co działasz przy skucie tak jak na tamtym forum :D




_________________

KTM SX 125 <3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 sty 2014, 20:21 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2012, 20:20
Posty: 202
Lokalizacja: Augustów
Pojazd: MBk Booster Mid Race
Kozak w ptak :D




_________________

^^Jedyny taki Boosterek Mid-Race Black And Cherry^^

---> http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=357077 <---




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 sty 2014, 21:33 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lip 2012, 13:08
Posty: 1200
Pojazd: Szkutr
No projekt kozacki, tylko pytanie mam, jaki gazior miałeś jeszcze na 4t ostatecznie? Kiedy wyciagałeś prawie setkę z tego silnika?




_________________

Moja Malaga! malaguti-f12-midrace-racing-zapraszam-t406973.html
Malaga na FB - https://www.facebook.com/RadeckiGarage




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 sty 2014, 22:13 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2013, 0:56
Posty: 1069
Lokalizacja: małopolska
Pojazd: swap p/g by eldo ®
Radeck14 pisze:
No projekt kozacki, tylko pytanie mam, jaki gazior miałeś jeszcze na 4t ostatecznie? Kiedy wyciagałeś prawie setkę z tego silnika?


finalny gaźnik z projektu 4T to :

KeiiHin dedykowany do silnika 4T / 150ccm GY6

- przelot 24mm
- filtr 42mm

dla tego trzeba było założyć króciec od 150-tki :wink:

Filtr (a raczej jego brak) zastosowałem strumienice dolotową (chwytak powietrza) STR8, zapotrzebowanie na powietrze było pierońskie ! Zero jazdy w deszczu bo ssał jak odkurzacz :wink:

radzi18 pisze:
Możesz nam tu przybliżać dokładniej co działasz przy skucie tak jak na tamtym forum :D


Pewnie, z przyjemnością !

Obecnie jestem na etapie końcowym prac przy wiązce elektrycznej z tytułu montażu zapłonu MHR Selettra. Postaram się wszystko dokładnie opisać jutro (w pracy) :wink:

Projekt 4T jak i obecny 2T to strasznie dużo materiału. Ciężko streścić tyle stron z innego forum ale coś postaram się w tym temacie zrobić w końcu po sezonie a widze ze projekt się podoba :wink:

Skupiam się obecnie tylko i wyłącznie na silniku 2T ale to nie problem żeby odpowiedzieć na pytania dot. 4T :wink:




_________________

MK1.R / Platek Racing / R/T / Koso / Selettra / Stage6 / Galfer / Polini / Artek / MHR
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1913 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 96  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy