Dzisiaj jest 31 maja 2024, 18:09



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 20 lut 2011, 22:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 gru 2010, 3:14
Posty: 0
Lokalizacja: Grudziądz
Pojazd:
Całkiem nieźle:) bedzie kolejny ładny staruszek...jakbyś chciał się kiedyś pozbyć tego zamówionego ręcznego ssania to podbij na pw;) pozdrawiam!! i szybkiego ukończenia!!




_________________

sfera NSL 1993...

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=110071

.....................................................................

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4068550
nowe części do skuterów w SUPER CENACH!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 20 lut 2011, 22:55 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 kwie 2009, 19:50
Posty: 131
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
Ty szlifowałeś papierami głowice CAŁĄ (widać rysy), pozdro :roll:
No jak tam powiedziałeś, że małe zainteresowanie jak widać interesują forumowiczów tylko roxy. Coś w tym jest no cóż poradzić, mój temat też zbytnio nie jest oglądany btzn oglądany może i jest ale mało jest w nim odpowiedzi. Byc może dlatego, że jest mało budżetowy i mało profesjonalne wykonanie plastików. (Aczkolwiek silnik jest w pełni profesjonalnie złożony i wyposażony) zastanawiam się czy nie dać plastików do malowania przez profesjonaliste bo kasa na to by się może i znalazła..no ale.
Wiesz, pomalwoałem felgi sprejami, tz podkład , kolor i bezbarwny no i z przodu jest wszystko cacy nic się nie ściera a ztyłu :roll: porażka.. zacząłem pompować koło to mi w okolicach wentyla farba poschodziła do gołej felgi :roll
sorry, jeśli pooftopowałem trochę, no ale od tego jest forum..




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 lut 2011, 1:40 
**

Rejestracja: 16 sty 2010, 13:58
Posty: 428
Pojazd:
einslivee pisze:
Całkiem nieźle:) bedzie kolejny ładny staruszek...jakbyś chciał się kiedyś pozbyć tego zamówionego ręcznego ssania to podbij na pw;) pozdrawiam!! i szybkiego ukończenia!!


Mam nówkę automatyczne na sprzedaż. Ja go robię dla siebie więc wszystko dokładnie i starannie. A na głowicy są rysy bo był nagar, a przejechałem tylko ją papierem zwykłym. Zawsze można poprawić to i tak tam dużego wpływu nie ma : )




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 lut 2011, 10:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 gru 2010, 3:14
Posty: 0
Lokalizacja: Grudziądz
Pojazd:
automatyczne juz mam, w sumie zrobiłem bład zamawiając gaźnik, mogłem od razu kupić jakiś kit 19 ze ssaniem ręcznym...co do głowicy splanuj ją za taką głowiczkę zapłacisz 10-15 zł lub zrób to sam na szybie o ile wiesz jak, tylko nie przesadź bo zbyt wysoki stopień sprężania zrobi swoje w silniku(wał i łożyska), efekt? minimalnie wiecej mocy i skończy się gadanie typu, że papierem jechałeś lub,że będą przedmuchy...




_________________

sfera NSL 1993...

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=110071

.....................................................................

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4068550
nowe części do skuterów w SUPER CENACH!!


Ostatnio zmieniony 21 lut 2011, 10:45 przez einslivee, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 lut 2011, 10:54 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 kwie 2009, 19:50
Posty: 131
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
Wieksza moc, ok, zapomniałeś wspomnieć o niskiej żywotności, a Adikowi chyba o to bardziej chodzi. ;)


Ostatnio zmieniony 21 lut 2011, 10:54 przez NorbertPiaggio, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 lut 2011, 17:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 gru 2010, 3:14
Posty: 0
Lokalizacja: Grudziądz
Pojazd:
Przecież napisałem, że jak przedobrzy to pójdą szybko wał oraz łożyska...




_________________

sfera NSL 1993...

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=110071

.....................................................................

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4068550
nowe części do skuterów w SUPER CENACH!!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 lut 2011, 17:43 
**

Rejestracja: 16 sty 2010, 13:58
Posty: 428
Pojazd:
Witam dzisiaj przyszedł do mnie gaźnik, kupowałem go bez allegro praktycznie w ciemno, miałem trochę obaw, ponieważ z 95 zł stargowałem na 70 z wysyłką. Otwieram paczkę,a moim oczom ukazał się piękny widok, gaźnik w 100% kompletny, po prostu jak nowy pierwszy raz mam gaźnik w takim stanie. Już go zamontowałem w TPH, ale nie próbowałem odpalać, ponieważ czekam za drugą paczką.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 lut 2011, 8:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 gru 2010, 3:14
Posty: 0
Lokalizacja: Grudziądz
Pojazd:
pokaż foto tego gaźniczka:)




_________________

sfera NSL 1993...

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=110071

.....................................................................

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4068550
nowe części do skuterów w SUPER CENACH!!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 lut 2011, 13:08 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 kwie 2009, 19:50
Posty: 131
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
no to ladne 12mm tak? aby chodził i nie kombinowac to jest najważniejsze. :)




_________________

kinroad--->kingway vezyr--.typhoon---> mtb




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 lut 2011, 16:21 
**

Rejestracja: 16 sty 2010, 13:58
Posty: 428
Pojazd:
Tak 12mm na ssanie ręczne, fotki dam może jutro jak go do końca wyczyszczę, wczoraj jeszcze sobie przyniosłem z pracy trochę siatki pod napis w czaszy i kilka opasek samozaciskowych,lutownice jak będę ogarniał elektrykę. W przyszłym tygodniu przyjedzie znajomy to weźmie TPH do siebie i go mi odpali, nie mam sił,czasu i warunków by teraz coś w nim robić. Jak będzie działał to nagram filmik.

EDIT:

26 luty 2011, to właśnie dzisiaj naszła mnie chęć i wena twórcza by zrobić mega projekt TPH. Kiedyś oglądałem na Youtube filmik z typhoonem, który miał uciętą ramę, wmontowane boczki od aerox'a,kufer, siedzenie, do tego czasza NRG, i felgi. Wtedy pomyślałem że u siebie nigdy bym nie zrobił czegoś takiego ponieważ za duży to wydatek itp. a miał to być tylko skuter do jazdy na codzień bez zbędnych przeróbek. Ale od dziś robię wszystko i zamawiam części by robić najlepszy projekt Typhoona w Polsce.


Mianowicie co muszę kupić

boczek prawy i lewy aerox
Kufer i siedzenie aerox
Czasza NRG
2x felgi NRG
Lampa tył aerox jeszcze nie wiem jaki model dokładnie.

Uciąć ramę i wszystko dopasować. Prędzej toledo sprzedam na części, a skończę ten projekt TPH bo po prostu to może być cudo. I tak zostawiam go na stałe dla siebie więc nie żal mi ładować w niego części.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 lut 2011, 17:10 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2009, 17:36
Posty: 549
Lokalizacja: Morąg
Pojazd:
Jak coś to pisz do mnie bo mam lampę diodową na tyl do roxa :D


boczek prawy i lewy aerox
Kufer i siedzenie aerox
Czasza NRG
2x felgi NRG
Lampa tył aerox jeszcze nie wiem jaki model dokładnie.

Według mnie to nie nazwał bym tego custom number 1 in Poland... to żadna sztuka te części wyjdą z 500 zł i z 3 dni roboty więc troche przesadziłeś, ale ok że chcesz takie coś zrobić. Potrzebujesz jeszcze soczewek do lampy na przód, nakładki siedzenia, nadkola na tył.Wierzę że ci się uda. Pozdrawiam :wink:




_________________

Speedfight 2 S6 Racing Modular 70cc -->Aerox Midrace 70cc, SR Midrace 70cc--> Derbi GPR 2008.


Ostatnio zmieniony 26 lut 2011, 17:19 przez Karolek_OTT, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 lut 2011, 17:35 
**

Rejestracja: 16 sty 2010, 13:58
Posty: 428
Pojazd:
No to ruszamy do przodu :D Grubo albo wcale, właśnie zamówiłem od użytkownika forum dwa boczki, kufer i siedzenie : ) Dojdą to zaraz tnę ramę montuję wszystko, bak już mam zakupiony taki, aby wszedł do kufra. Mam nadzieję że wszystko dojdzie jak najszybciej i będzie ok. Boczki świeżo malowane :P trochę szkoda ale i tak będą jeszcze przerabiane. Spokojnie karolek to jeszcze nie wszystko. Planuję wysunąć silnik do tyłu o jakieś 10-15 cm, obniżyć zawieszenie przód i chciałbym amorek centralny włożyć tzn chyba będę musiał włożyć, kierownice bmx zostawiam chyba że włożę dragową w mój adapter. I wtedy tylko mechanika się zacznie czyli silnik 125 :D W polsce wątpię czy wtedy znalazłby się lepiej zrobiony TPH niż mój.

Obrazek

Obrazek

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 lut 2011, 22:55 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 kwie 2009, 19:50
Posty: 131
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
o człowieku zdanie o Tph o 180 stopni obruciłeś. Widzę,że podobnie jak ja, podejmujesz decyzje pod wpływem chwili, nie koniecznie opłacalne. :twisted:
Prawde mówiąc...kolejny skuter mający cos od roxa :roll:
Ale tego jeszcze nie było. Zaraz zaraz..czacha od nrg..fele od nrg...tył zmieniony, Tph będzie tylko w papierze, równie dobrze może to być custom nrg...a to boki od roxa juz są, np w nrg Gumis-Adam. :ups:
Ja to bardzie ku boczków od nrg ide... za 80zł mam oba :wink: a nrg wyżej cenione.
Powodzenia w pracach




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 lut 2011, 23:15 
**

Rejestracja: 16 sty 2010, 13:58
Posty: 428
Pojazd:
NorbertPiaggio pisze:
o człowieku zdanie o Tph o 180 stopni obruciłeś. Widzę,że podobnie jak ja, podejmujesz decyzje pod wpływem chwili, nie koniecznie opłacalne. :twisted:
Prawde mówiąc...kolejny skuter mający cos od roxa :roll:
Ale tego jeszcze nie było. Zaraz zaraz..czacha od nrg..fele od nrg...tył zmieniony, Tph będzie tylko w papierze, równie dobrze może to być custom nrg...a to boki od roxa juz są, np w nrg Gumis-Adam. :ups:
Ja to bardzie ku boczków od nrg ide... za 80zł mam oba :wink: a nrg wyżej cenione.
Powodzenia w pracach


On ma wklejane :D ja tnę ramę i je po prostu montuje wraz z kufrem i siedziskiem od aerox'a :D w Polsce na 100% tego nie ma. Czekam tylko za tymi gratami i montuje wszystko, jeszcze tylko ssanie trzeba zamówić Stage6 150cm. A boczki i tak będą łączone z zadupkiem i nadkolem :D do tego lampa będzie wklejona. W wakacje może silnik 125 włożę :P Ale pierw robię optykę. Oby paczka doszła jak najszybciej. Dam fotki oczywiście z prac bo teraz projekt rusza z "grubej rury" Co do przodu to czasza NRG, wloty od roxa, i badlook. Do tego halogenowe lampy.

Fele w polerkę jak i duperelki, lakier będzie czarna perła i chyba ciemny róż.


Ostatnio zmieniony 26 lut 2011, 23:17 przez adikSR, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2011, 1:28 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lip 2010, 15:28
Posty: 366
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
adikSR, stary, zaj3biste są nagłe zmiany planów :D
Wszystko ładnie pięknie, ale fajnie jakbyś pokazał na czym sie wzorujesz, wtedy mielibysmy jakies pojecia jak to bedzie wygladac ;p




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2011, 3:37 
**

Rejestracja: 16 sty 2010, 13:58
Posty: 428
Pojazd:
http://www.youtube.com/watch?v=wGt9HmXZ ... re=related to było moim natchnieniem : )

Już nie mogę się doczekać, jak dojdzie paczka z gratami od roxa i montowanie : )
Niestety, a może i stety szykuje się kolejny ala drag ^ ^


Ostatnio zmieniony 27 lut 2011, 3:50 przez adikSR, łącznie zmieniany 3 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2011, 11:29 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lip 2010, 15:28
Posty: 366
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
Mi się nie podoba ta goła rama :roll:
I musi być zadupek wg mnie i ta dragowa kierownica jest straszna! :d

Powodzenia ;)




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2011, 11:38 
*

Rejestracja: 23 sty 2011, 12:43
Posty: 39
Lokalizacja: jestem?
Pojazd:
adikSR pisze:
http://www.youtube.com/wa...feature=related to było moim natchnieniem : )

Widziałem już ten filmik dawno :P

Chamsko byłoby zerżnąć wszystko od kolesia więc proponowałbym wsadzić inną czache niż od nrg. Pomyśl nad tym bo byłby to jedyny tph na świecie :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2011, 11:46 
**

Rejestracja: 16 sty 2010, 13:58
Posty: 428
Pojazd:
Spokojnie ja tył będę miał połączony tzn boczki, zadupek i może coś z nadkolem skleję bo muszę lampę wstawić jakąś. Przód będzie od NRG z wlotami roxa i badlookiem tak jak mówiłem, kierownica dragowa albo ta moja prosta bmx : ) Goła rama brzydko? Jak kto uważa mi się podoba : ) Pewnie jeszcze nie jedna zmiana będzie. Teraz czekam za paczką z częściami roxa.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2011, 14:05 
**

Rejestracja: 16 sty 2010, 13:58
Posty: 428
Pojazd:
Eee tam toledo jeszcze stoi ^^ więc spokojnie tylko radio sprzedałem haha, tego nigdy nie rzucę bo za rok wyjeżdżam,a tph zostawiam na pamiątkę. Tylko teraz mam problem, a mianowicie koleś z którym ugadywałem się o części do roxa, napisał mi że nie wyśle ich, ponieważ sprzedaje cały skuter,a nie jednak na części... i teraz jestem wkurzony, bo muszę szukać u kogoś innego. A chcę jak najszybciej to kupić.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy