Dzisiaj jest 20 paź 2024, 23:22



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 24 lut 2010, 20:32 
*

Rejestracja: 23 lut 2010, 7:40
Posty: 18
Pojazd:
Pierwszy temat,który mnie tak zaciekawił znaFco :wink:

DEBESZCZAK pisze:
Jak widać NALEŻY chociaż usunąć grudki (odpryski) powstałe w procesie odlewania (po prawej stronie), ponieważ mogą one po oderwaniu się doprowadzić do zatarcia silnika!!!


Bez komentarza :mrgreen:


Uważasz się za takiego kozaka na tym forum,że masakra. Ktoś coś napisze,a Ty zaraz się spinasz . . . :roll: Zluźnij pośladki :roll:

Taki jesteś kozak to bierz się za porządną obróbke kanałów poszerzanie i podwyższanie. :wink:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 25 lut 2010, 13:54 
Zbanowany

Rejestracja: 20 lut 2010, 21:44
Posty: 193
Pojazd:
Nima sensu !!!! tyle ile chciałem to osiągnąłem

a spinam się bo tacy jak ty ludzie po prostu piszą głupoty


Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 17:03 przez DEBESZCZAK, łącznie zmieniany 3 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 lut 2010, 19:56 
*

Rejestracja: 23 lut 2010, 7:40
Posty: 18
Pojazd:
DEBESZCZAK pisze:
a spinam się bo tacy jak ty ludzie po prostu piszą głupoty


:mrgreen:

DEBESZCZAK pisze:
Jak widać NALEŻY chociaż usunąć grudki (odpryski) powstałe w procesie odlewania (po prawej stronie), ponieważ mogą one po oderwaniu się doprowadzić do zatarcia silnika!!!


:mrgreen: :mrgreen:

I kto pisze głupoty? :mrgreen:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 lut 2010, 20:13 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 cze 2009, 11:19
Posty: 793
Lokalizacja: Olsztynek
Pojazd:
Jak te grudki mogą się oderwać? Przecież one są tak małe i jest to odlew. Trzymają się "kupy". Wytłumaczcie mi ocb.




_________________

W uszach szum, w oczach mgła, na liczniku 22 :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 lut 2010, 20:16 
Zbanowany

Rejestracja: 20 lut 2010, 21:44
Posty: 193
Pojazd:
Od np. drgań




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 lut 2010, 21:13 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2009, 15:26
Posty: 2647
Pojazd:
Dobra DEBESZCZAK
Proponuje abyś już nie pisał , tylko złożył sende , bo każdy jest ciekaw jak to będzie chodziło. I obalisz /obalimy pare mitów..




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 lut 2010, 20:13 
Zbanowany

Rejestracja: 20 lut 2010, 21:44
Posty: 193
Pojazd:
no to się właśnie pytam, a temat można zamknąć




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 lut 2010, 23:57 
*

Rejestracja: 11 cze 2008, 19:35
Posty: 83
Pojazd:
Dobra, dobra. srasz się w każdym temacie jak nie wiem. Dudi zwrócił ci uwagę na temat wydechu, a Ty od razu robisz jakieś niepotrzebne aluzje... a on jednak ma większe doświadczenie od Ciebie w robieniu takich wydechów, nieprawdaż? Co do tematu to porting to raczej nie jest. Gdybyś pokazał jak powiększyć kanały, okna to ok., ale to są zwykłe polerki. Co do tych grudek, to jeżeli to jest odlew to nie ma prawa nic się odłamać. Te grudki mogą jedynie zakłócić przepływ mieszanki, prowadząc do zawirowywań. Jeżeli uważasz, że one mogą ot tak sobie się odłamać to co druga osoba posiadająca motocykl miała by zatarte cylindry. Skutery są już produkowane od ok. 15 lat, więc jeżeli były by takie problemy z cylindrami gwarantuje, że projektanci wymyślili by coś aby tych grudek się pozbyć.
Pozdrawiam.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 6:08 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sie 2009, 0:17
Posty: 319
Lokalizacja: teraz Bobowo :D
Pojazd:
kacper93, znasz DEBESZCZAK'A skoro sądzisz że ma gorsze doświadczenie ??
co do niektorych wypowiedzi to wiekszość z was tu obecnych niema pojęcia o ustawieniu zapłonów, co to jest flow jak robic go jak wykonac porting czy prostych zasad docierania troche z netu poczytanie i wszystko wiecie, ja widze Debeszczak zna się na rzeczy, co do odlewow pewnie chodziło mu od przelot mieszanki ale sformułował to tak jak sformułował grutki sie nie oderwą, odlewy nie sa tak zwalone a grutki nie są tak duże temat dopiero odkopałem niewiem co było poprzednio ale jeśli nie testowaliscie czegoś w praktyce to sie nie wypowiadajcie trzeba pzretestować mase rzeczy by mieć tą właściwa odpowiedź no to polecam kupno papiero i ok 3 silników do testów no i hamownie wtedy mozecie się wypowiadac na temat skraplania papieru 400 itp najbardziej opcjonalnym rozwiazaniem jest papier 1000 miesza mieszanke nie jest za chropowata powieszchnia i jest dobry przelot a pieprzycie farmazony o skraplaniu a ciekaw jestem czy 98% z was wogole zna to pojęcie skraplanie to osadzanie sie kropel bęzyny na ściankach karteru
co do mieszania mieszanki w sumie niema to nic na rzeczy bo ona pzrelotem dobrze już będzie zmieszana po zatym jak byśmy chcieli dobrze ustawiać motr to po kazdy tankowaniu bysmy musieli cos robić bo paliwo nie jest takie same
polecam siedzieć cicho jeśli nie widzielismy testow danej rzeczy czyności itp lub jesli sami ich nie pzreprowadziliśmy
doradzam wypowiadanie się dopiero po dokładnej analizie
Pozdro




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 9:04 
*

Rejestracja: 11 cze 2008, 19:35
Posty: 83
Pojazd:
DR_Evolutio tylko, że o tym skraplaniu się mieszanki pisali z tego co pamiętam Omnix i Kopytko, a oni jednak mają o tym pojęcie.
Może i nie mam pojęcia o tym, ale Dudi raczej ma, a poza tym Ty sam sobie przeczysz. Najpierw piszesz, że wypowiadają się osoby co nie mają zielonego pojęcia o tym a za chwile piszesz co osoby wyżej.
Mógłbyś wrzucić zdjęcia Twoich rozwiertów i filmik jak chodzi silnik robiony przez Ciebie?
Pozdrawiam.
Edit.
A jeżeli chcemy zobaczyć efekt skraplania się mieszanki, to nie musimy kupować od razy kilka silników, tylko wziąć kawałem aluminium i na nim przetestować. A poza tym nikt nie pisze, że 400 papier i nic więcej bo się skropli, ale dlatego, że więcej nie trzeba robić, bo tam nie ma się świecić tylko ma wyrównać powierzchnię.


Ostatnio zmieniony 27 lut 2010, 9:07 przez kacper93, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 10:30 
Zbanowany

Rejestracja: 20 lut 2010, 21:44
Posty: 193
Pojazd:
A piszecie śmieci ludzie, pokarzcie mi skroplone paliwo na ściankach wypolerowaniej powierzchni to uwierzę (poczytali głupoty i cfaniacy wielcy) "nie poleruje się dlatego że mieszanka by się nie {ślizgała} po karterach" (dotknij palcem szyby z dużym naciskiem i próbuj go przesunąć, ciężko nie???).

Wiem że dudi się lepiej zna na dyfuzorach, (i silnikach simsona) ale co z tego??? to co chciałem osiągnąłem w tym silniku i wara. Porting to był bo kanał wydechowy przeszedł spory rozwiert kamieniami szlifierskimi i 3 płuk też.

Sami macie aluzje do H.. go wie czego. I gadacie ze się sram. A jak tu się nie srać jak takie głupoty (nie podparte testami itp.) piszą prawie ze dorośli ludzie.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 mar 2010, 14:26 
Zbanowany

Rejestracja: 20 lut 2010, 21:44
Posty: 193
Pojazd:
"Dla tych normalnych, co się interesowali artem." Powiem że mam problem z częścią do spawarki i możliwe że za tydzień ją dostane (na razie wyspawałem kolanko a derbi śpi)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 mar 2010, 18:56 
*

Rejestracja: 07 mar 2010, 18:53
Posty: 17
Lokalizacja: Żyrardów
Pojazd:
masz moze ten dyfuzor co niby był zły i nowy zaczełeś robic?;p




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 mar 2010, 20:34 
Zbanowany

Rejestracja: 20 lut 2010, 21:44
Posty: 193
Pojazd:
no mam leży pomalowany "in garage"




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 mar 2010, 11:46 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 paź 2008, 15:26
Posty: 54
Lokalizacja: Katowice
Pojazd:
DEBESZCZAK, powiem Ci że jestem z tobą :D Nie przejmuj się wypowiedziami innych bo albo się nie znają, albo są święcie przekonani, że się znają a guzik wiedzą .Spawaj ten wydech i wyjezdżaj z garażu, wtedy się okaże co i jak :idea: Pozdro "!!"




_________________

Kymco S9 Lc 08.r

-Wydech Tecnigas Next-R (chrom)
-Sprężynki sprzęgła 2 żółte 1 niebieska Polini
-Rolki 6.5g Stage 6

...GSX-R moi mili na trójeczce robi whellie!...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 mar 2010, 18:10 
Zbanowany

Rejestracja: 20 lut 2010, 21:44
Posty: 193
Pojazd:
Dzięki tylko że muszę wytoczyć rolkę do podajnika drutu do migomatu na drut 0,6mm bo mam na 0,8mm. bo przepala mi blachę 0,8mm Dałem to tokarzowi do zrobienia, ale mu się nie śpieszy cytat:"ja mam tyle roboty że nie mam kiedy się wysrać" :P




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 mar 2010, 19:42 
*

Rejestracja: 11 cze 2008, 19:35
Posty: 83
Pojazd:
Krystiano pisze:
DEBESZCZAK, powiem Ci że jestem z tobą :D Nie przejmuj się wypowiedziami innych bo albo się nie znają, albo są święcie przekonani, że się znają a guzik wiedzą .Spawaj ten wydech i wyjezdżaj z garażu, wtedy się okaże co i jak :idea: Pozdro "!!"

Z Twojego postu wynika, że to ty się gó*** znasz. Dudi zwrócił uwagę na temat, bo wie o co w tym biega. Widziałem kilka zdjęć jego wydechów, opinie i estetykę jego prac więc ma o tym pojęcie.
A wy ( z wyjątkami) nie wiedząc o co chodzi wypowiadacie się- bez sens.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 mar 2010, 20:10 
*

Rejestracja: 07 mar 2010, 18:53
Posty: 17
Lokalizacja: Żyrardów
Pojazd:
DEBESZCZAK pisze:
no mam leży pomalowany "in garage"


To jak mozesz to weź zagadaj na gg ! mam sprawę z tym wydechem ;p 4172469!!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 mar 2010, 11:40 
Zbanowany

Rejestracja: 20 lut 2010, 21:44
Posty: 193
Pojazd:
kacper93 pisze:
Dudi zwrócił uwagę na temat, bo wie o co w tym biega. Widziałem kilka zdjęć jego wydechów, opinie i estetykę jego prac więc ma o tym pojęcie.


Wiem ze ma pojęcie o "dyfuzorach" a nie wydechach :mrgreen: Tylko że chłopak nigdy nie widział hamowni na oczy więc o czym tu gadać. (moce na OKO, na każdym innym dyfuzorku) :P Wiem że się zna, i co z tego to źle????
kacper93 pisze:
Krystiano
pisał o innych "buraczkach" jakich mam w opisie :P :P :P




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 mar 2010, 16:59 
*

Rejestracja: 11 cze 2008, 19:35
Posty: 83
Pojazd:
No dobra debeszczak ale Twoje zachowanie było dziecinne.
Od razu jakieś aluzje i fochy (usuwanie artykułu itp.)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy